Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Gramelová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lucie Gramelová — mentorka efektivní výuky cizích jazyků

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Lucie Gramelová:
Mgr. Markéta Waas
Lucčiny kurzy se vyznačují velkou profesionalitou a zakládají se na doporučeních z vlastní zkušenosti, což je, alespoň pro mě, to nejpřínosnější. Mnoho věcí týkajících se jazyků lidi obecně ví, ale nejsou schopni si je seřadit tak, aby jim to přineslo co největší užitek. A to Lucka umí dokonale. Její kurzy jsou energické a plné konkrétních tipů použitelných v praxi.

Mgr. Markéta Waas

lektorka zážitkové výuky francouzštiny, angličtiny a češtiny pro cizince
Mgr. Miroslav Pošta
Luciiny kurzy o studiu jazyků a další akce všem vřele doporučuji. Nejenže má metody skvěle zvládnuté (sama ovládá celou řádku jazyků) a dokáže vyhmátnout to nejdůležitější, ale navíc je její nadšení přímo nakažlivé. A kdo potřebuje další dávku motivace a užitečných tipů, tomu doporučuji Luciin Jazykový koutek.

Mgr. Miroslav Pošta

překladatel angličtiny a švédštiny, specialista na titulkování a lektor překladatelství
Mgr. Jitka Pourová
Lucka je absolutní profesionálka a také velmi milý a vstřícný člověk. Kombinace obojího je základem jejího úspěchu: pro lidi, kteří se chtějí učit jazyky a neví, jak na to, nebo se jim to opakovaně nedaří či se dostali do slepé uličky a potřebují novou motivaci, je Lucka právě ten člověk, který jim na křižovatce ukáže tu správnou cestu. Na základě dlouhodobé zkušenosti a odborného základu dokáže odhalit v člověku silné stránky, na kterých může sám stavět. Její pomoc může znamenat velkou změnu v životě.

Mgr. Jitka Pourová

korektorka a lektorka českého jazyka
Lucie Gramelová je všestranná lingvistka a poradkyně výuky cizích jazyků.

Mgr. Marie Hodinková

lektorka němčiny a zakladatelka jazykové školy Logos
www.jklogos.cz ~ mariehodinkova@gmail.com ~ 723 473 708
Lucie má hodiny profesionálně připravené, zábavné a naučí :-)

Jana Bruthansová

Lektorka Lucie Gramelová je moc příjemná a opravdu výborně jazykově vybavená. Vyhovuje mi hlavně její přístup k výuce – nejenže dané jazyky skvěle ovládá, ale hlavně je umí naučit různé typy lidí a výborně motivuje. Doporučuji!

Petra Kramlová

K Lucii jsem chodila na lekce řečtiny a moc mě mrzí, že jsem toho musela z časových a jiných důvodů po půl roce nechat. Je vidět, že se v metodách výuky skvěle vyzná a má lekce promyšlené. Nejenže mě její hodiny moc bavily, ale dodnes – po cca 4 letech – si spoustu z toho pamatuji! Svou osobnost a styl Lucie promítla i do knížky řečtiny pro samouky, kterou jsem později zakoupila, a když se mi po řečtině zasteskne, tak si jí ráda otevřu. Je to úplně jiná zkušenost, než ty těžkopádné a již na pohled (laiky) odrazující učebnice, dostupné na trhu. Jsem taky pravidelnou čtenářkou Luciina Jazykového koutku, což je snad jediný kvalitní populárně-naučný web o jazycích v češtině. Oceňuji fundované a inspirativní články s opravdovou informační hodnotou. Co dodat, Lucie je profík ve svém oboru!

Veronika Holíková

Průvodkyně a polyglotka
vercuse@seznam.cz ~ 605 266 160
Lucie je nejlepší lektorka španělského jazyka, kterou jsem kdy potkal. Vždy aktivní, usměvavá, v dobré náladě, přizpůsobivá časovým možnostem. Má velký jazykový potenciál. Doporučuji na 110 %.

Lukáš Luňák

průvodce Prahou
www.visita-praga.eu
Lucii znám jako báječnou lektorku novořečtiny a mohu ji jedině doporučit. Vždy je optimisticky naladěná a perfektně připravená. Zároveň smekám klobouk nad volnými kurzy řeckého písma, které Lucka pravidelně pro každého pořádá, stejně tak jako nad její učebnicí „Pojďme si povídat řecky. Netradiční učebnice novořečtiny (2013)“, která nemá na českém trhu obdoby a je pro studenty novořeckého jazyka (především pro samouky) naprosto skvělá!

Václav Kříž

lektor německého jazyka
http://jazykovelekcenemciny.wix.com/kriz ~ vaclavkriz.28@gmail.com
Lucie byla přes rok mojí lektorkou španělštiny. Troufám si říct, že měla mnohem lepší akcent než její předchůdce – rodilý mluvčí z Mexika. Byl jsem velmi spokojený se skladbou jejich hodin. Jednalo se hlavně o poslechy, tematické texty, cvičení z jiných učebnic než jen z té, se kterou jsme převážně pracovali. Lucie je velmi náročná lektorka, hodně naučí, ale ještě více se od ní dozvíte. Slovníček na hodiny není potřeba, Lucie to má vše v hlavě :) Za 6 let co se učím španělsky, jsem s Lucií udělal největší posun. Neváhejte s Lucií navázat spolupráci!

Roman Bečka

účetní
http://facebook.com/snoopik ~ roman.becka@gmail.com ~ 739 272 348
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS