Ing. Lucie Hejhalová

architektka marketingové strategie a manažerských dovedností

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; Praha a Pardubický kraj

Pomohu vám vybudovat vzkvétající podnikání, které vás bude naplňovat, bavit a živit. A to díky promyšlené marketingové strategii a rozvíjením vašich manažerských dovedností. Mým cílem je dovést vás k nejlepším možným marketingovým strategiím pro vaše podnikání.

Nabízím profesionální marketingové poradenství pro majitele firem, nezávislé profesionály a živnostníky. Marketingovou strategií, rozvojem a vedením lidí se v praxi zabývám 17 let – tyto obory jsem také studovala na vysoké škole.

O marketingové strategii a manažerských dovednostech pravidelně píši na svém blogu Inspirace. K dispozici jsem v Praze nebo v Pardubicích, po Skypu či telefonu po celé ČR.

Pro koho jsou mé služby určené?

 • Začínající podnikatelé – přemýšlíte, zda, jak a v čem podnikat? Máte nápad a nevíte, jak jej uchopit, kde začít?
  • Zamyslíme se nad vaší pracovní budoucností a dalším směřováním.
  • Najdeme odpověď na otázku v čem podnikat? Na základě vašich silných stránek, vášně a potenciálu trhu.
  • Nastavíme cíle pro vaše podnikání.
  • Pojmenujeme vašeho ideálního zákazníka a objasníme vaši konkurenční výhodu.
 • Podnikatelé a majitelé firem – podnikáte a chcete své podnikání posunout zase o kus dále? Chcete rozpracovat strategii dalšího rozvoje firmy? Chcete více zákazníků, oslovit nové nebo dosáhnout zvýšení prodeje?
  • Nastavíme cíle pro vaše podnikání a strategie, které povedou k dosažení těchto cílů. Odhalíme příležitosti pro růst vašeho podnikání.
  • Pojmenujeme ideálního zákazníka, objasníme konkurenční výhodu.
  • Sestavíme přesvědčivou nabídku pro vaše zákazníky a vybereme správné nástroje pro jejich oslovení.
  • Nastavíme cenovou strategii (ceny), která pro vás bude zisková a pro zákazníky atraktivní.
  • Najdeme způsoby, které povedou ke zvyšování hodnoty pro stávající zákazníky, abyste nemuseli stále hledat zákazníky nové.
  • Zamyslíme se nad organizací vašeho týmu, rozdělením pravomocí a zodpovědností.

Proč se mnou spolupracovat?

 • Mám bohaté zkušenosti a znalosti. Marketingem, marketingovou strategií a rozvojem lidí se zabývám již 17 let.
 • Naslouchám, inspiruji a rozvíjím. Nejste na to sami! Pochopím vaši situaci, ukáži vám další možná řešení a podpořím vás na vaší cestě!
 • Jsem strukturovaná a dodávám výsledky. Provedu vás krok za krokem a tím zajistíme, že odejdete s výstupem, který vás a vaše podnikání posune o kus dál.

Jak budeme spolupracovat?

S každým klientem uplatňuji 3krokový přístup, který zaručí, že od semínek a lístek po lístku vybudujeme vzkvétající podnikání – moudrým (zapojení hlavy i srdce), inspirujícím a motivujícím přístupem. V drtivé většině případů se jedná o dlouhodobou spolupráci.

 1. Nastavím vám zrcadlo – zmapujeme vaši stávající realitu; nastavíme cíle jak osobní tak týkající se podnikání, a odhalíme klíčové oblasti pro další rozvoj = 1. schůzka.
 2. Rozšířím vám obzor – navrhneme všechny možné cesty, které vás k cíli dovedou, a vybereme ty funkční pro vás. Odejdete s jasnou strategií a akčními kroky doplněnými o měřitelné cíle = 2. schůzka.
 3. Provedu vás cestou – budeme pravidelně vyhodnocovat, upravovat a vylepšovat aktivity, abyste se přibližovali blíže a blíže k vysněnému cíli = další schůzky.
Ing. Lucie Hejhalová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Lucie Hejhalová
Nad Smetankou 221/3
Praha 9
198 00
Mobil:606 724 753
Email:lucie@luciehejhalova.cz
Web:www.luciehejhalova.cz
LinkedIn:luciehejhalova
WhatsApp:420606724753
Skype:luciehejhalova

Doporučení
z první ruky

Že se s Luckou rozhodně nevidím naposledy, mi bylo jasné hned po pár minutách, co mi otevřela dveře. Je to neuvěřitelně milý člověk, usměvavý, empatický a pozorný. Během schůzek jsem se cítila jako doma nebo jako u kamarádky na kafi – příjemná atmosféra a legrace, ale zároveň jsme pokaždé udělaly spoustu práce. Lucka mi pomohla utřídit si své myšlenky, plány a touhy a v neposlední řadě se odhodlat k určitým krokům. Dala mi na mnoho věcí jiný úhel pohledu a díky ní jsem se zamyslela nad zajímavými souvislostmi mezi profesním a soukromým životem. Lucka je profík a je vidět, že ji její práce baví a naplňuje. Na každou schůzku byla perfektně připravena a vše šlo jak po másle. Našim rozhovorům dávala řád a systém (proto byly efektivní a vedly k výsledkům), ale zároveň jsem věděla, že mohu jejich obsah jakkoliv a kdykoliv řídit já podle svých požadavků a potřeb. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů!

Kateřina Dušková