Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Hejhalová

Ing. Lucie Hejhalová

architektka podnikové strategie a marketingu

Ing. Lucie Hejhalová
Ing. Lucie Hejhalová - logo

Nabízím podnikatelské poradenství pro začínající podnikatele a freelancery. Mým cílem je dovést vás k nejlepším možným marketingovým strategiím pro vaše podnikání. Pomohu vám najít cestu, jak vybudovat vzkvétající podnikání, které vás bude bavit, naplňovat a živit.

 • Začínající podnikateléPřemýšlíte, zda a jak začít podnikat a nevíte, v čem podnikat? Máte nápad a nevíte, jak jej uchopit, kde začít?
  • Zamyslíme se nad vaší pracovní budoucností a dalším směřováním.
  • Najdeme odpověď na otázku V čem podnikat? na základě vašich silných stránek, vášně a potenciálu trhu.
  • Nastavíme cíle pro vaše podnikání.
  • Pojmenujeme vašeho ideálního zákazníka a objasníme vaši konkurenční výhodu.
 • FreelanceřiPodnikáte a chcete své podnikání posunout zase o kus dále? Chcete rozpracovat strategii dalšího rozvoje firmy? Chcete více zákazníků, oslovit nové nebo dosáhnout zvýšení prodeje?
  • Nastavíme cíle pro vaše podnikání a strategie, které povedou k dosažení těchto cílů. Odhalíme příležitosti pro růst vašeho podnikání.
  • Pojmenujeme ideálního zákazníka, objasníme konkurenční výhodu.
  • Sestavíme přesvědčivou nabídku pro vaše zákazníky a vybereme správné nástroje pro jejich oslovení.
  • Nastavíme cenovou strategii (ceny), která pro vás bude zisková a pro zákazníky atraktivní.
  • Najdeme způsoby, které povedou ke zvyšování hodnoty stávajících zákazníků, abyste nemuseli stále hledat zákazníky nové.

Proč se mnou spolupracovat?

Mám více než 15 let zkušeností v oblasti marketingu a podnikové strategie – vím, o čem mluvím. Chci, abyste byli úspěšní, protože jste mojí vizitkou – proto vám nabízím hluboký vhled, pochopení, inspiraci a motivaci. Jsem otevřená a upřímná, nechodím kolem horké kaše a nazývám problémy tak, jak je vnímám, protože jen tak zaručíme výsledek, který chcete.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Praha a Pardubický kraj

Kategorie katalogu:

V čem je můj přístup jedinečný

S každým klientem uplatňuji 3krokový přístup, který zaručí, že od semínek a lístek po lístku vybudujeme vzkvétající podnikání – moudrým (zapojení hlavy i srdce), inspirujícím a motivujícím přístupem.

 1. Nastavím vám zrcadlo: zmapujeme vaši stávající realitu; nastavíme cíle jak osobní tak týkající se podnikání, a odhalíme klíčové oblasti pro další rozvoj = 1. schůzka.
 2. Rozšířím vám obzor: navrhneme všechny možné cesty, které vás k cíli dovedou, a vybereme ty funkční pro vás. Odejdete s jasnou strategií a akčními kroky doplněnými o měřitelné cíle = 2. schůzka.
 3. Provedu vás cestou: budeme pravidelně vyhodnocovat, upravovat a vylepšovat aktivity, abyste se přibližovali blíže a blíže k vysněnému cíli = další schůzky.

Kontaktní informace

Ing. Lucie Hejhalová
Nad Smetankou 221/3
Praha 9
198 00
Mobil:606 724 753
Email:lucie@luciehejhalova.cz
Web:www.luciehejhalova.cz
Skype:Skype luciehejhalova
LinkedIn:LinkedIn luciehejhalova

Doporučení z první ruky

Že se s Luckou rozhodně nevidím naposledy, mi bylo jasné hned po pár minutách, co mi otevřela dveře. Je to neuvěřitelně milý člověk, usměvavý, empatický a pozorný. Během schůzek jsem se cítila jako doma nebo jako u kamarádky na kafi – příjemná atmosféra a legrace, ale zároveň jsme pokaždé udělaly spoustu práce. Lucka mi pomohla utřídit si své myšlenky, plány a touhy a v neposlední řadě se odhodlat k určitým krokům. Dala mi na mnoho věcí jiný úhel pohledu a díky ní jsem se zamyslela nad zajímavými souvislostmi mezi profesním a soukromým životem. Lucka je profík a je vidět, že ji její práce baví a naplňuje. Na každou schůzku byla perfektně připravena a vše šlo jak po másle. Našim rozhovorům dávala řád a systém (proto byly efektivní a vedly k výsledkům), ale zároveň jsem věděla, že mohu jejich obsah jakkoliv a kdykoliv řídit já podle svých požadavků a potřeb. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů!
Kateřina Dušková

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS