Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Hejhalová

Ing. Lucie Hejhalová

architektka marketingové strategie a manažerských dovedností

Ing. Lucie Hejhalová
Ing. Lucie Hejhalová - logo

Pomohu vám vybudovat vzkvétající podnikání, které vás bude naplňovat, bavit a živit. A to díky promyšlené marketingové strategii a rozvíjením vašich manažerských dovedností. Mým cílem je dovést vás k nejlepším možným marketingovým strategiím pro vaše podnikání.

Nabízím profesionální marketingové poradenství pro majitele firem, nezávislé profesionály a živnostníky. Marketingovou strategií, rozvojem a vedením lidí se v praxi zabývám 17 let – tyto obory jsem také studovala na vysoké škole.

O marketingové strategii a manažerských dovednostech pravidelně píši na svém blogu Inspirace. K dispozici jsem v Praze nebo v Pardubicích, po Skypu či telefonu po celé ČR.

Pro koho jsou mé služby určené?

 • Začínající podnikatelé – přemýšlíte, zda, jak a v čem podnikat? Máte nápad a nevíte, jak jej uchopit, kde začít?
  • Zamyslíme se nad vaší pracovní budoucností a dalším směřováním.
  • Najdeme odpověď na otázku v čem podnikat? Na základě vašich silných stránek, vášně a potenciálu trhu.
  • Nastavíme cíle pro vaše podnikání.
  • Pojmenujeme vašeho ideálního zákazníka a objasníme vaši konkurenční výhodu.
 • Podnikatelé a majitelé firem – podnikáte a chcete své podnikání posunout zase o kus dále? Chcete rozpracovat strategii dalšího rozvoje firmy? Chcete více zákazníků, oslovit nové nebo dosáhnout zvýšení prodeje?
  • Nastavíme cíle pro vaše podnikání a strategie, které povedou k dosažení těchto cílů. Odhalíme příležitosti pro růst vašeho podnikání.
  • Pojmenujeme ideálního zákazníka, objasníme konkurenční výhodu.
  • Sestavíme přesvědčivou nabídku pro vaše zákazníky a vybereme správné nástroje pro jejich oslovení.
  • Nastavíme cenovou strategii (ceny), která pro vás bude zisková a pro zákazníky atraktivní.
  • Najdeme způsoby, které povedou ke zvyšování hodnoty pro stávající zákazníky, abyste nemuseli stále hledat zákazníky nové.
  • Zamyslíme se nad organizací vašeho týmu, rozdělením pravomocí a zodpovědností.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Praha a Pardubický kraj

Kategorie katalogu:

Proč se mnou spolupracovat?

 • Mám bohaté zkušenosti a znalosti. Marketingem, marketingovou strategií a rozvojem lidí se zabývám již 17 let.
 • Naslouchám, inspiruji a rozvíjím. Nejste na to sami! Pochopím vaši situaci, ukáži vám další možná řešení a podpořím vás na vaší cestě!
 • Jsem strukturovaná a dodávám výsledky. Provedu vás krok za krokem a tím zajistíme, že odejdete s výstupem, který vás a vaše podnikání posune o kus dál.

Jak budeme spolupracovat?

S každým klientem uplatňuji 3krokový přístup, který zaručí, že od semínek a lístek po lístku vybudujeme vzkvétající podnikání – moudrým (zapojení hlavy i srdce), inspirujícím a motivujícím přístupem. V drtivé většině případů se jedná o dlouhodobou spolupráci.

 1. Nastavím vám zrcadlo – zmapujeme vaši stávající realitu; nastavíme cíle jak osobní tak týkající se podnikání, a odhalíme klíčové oblasti pro další rozvoj = 1. schůzka.
 2. Rozšířím vám obzor – navrhneme všechny možné cesty, které vás k cíli dovedou, a vybereme ty funkční pro vás. Odejdete s jasnou strategií a akčními kroky doplněnými o měřitelné cíle = 2. schůzka.
 3. Provedu vás cestou – budeme pravidelně vyhodnocovat, upravovat a vylepšovat aktivity, abyste se přibližovali blíže a blíže k vysněnému cíli = další schůzky.

Kontaktní informace

Ing. Lucie Hejhalová
Nad Smetankou 221/3
Praha 9
198 00
Mobil:606 724 753
Email:lucie@luciehejhalova.cz
Web:www.luciehejhalova.cz
LinkedIn:LinkedIn luciehejhalova
WhatsApp:WhatsApp 420606724753
Skype:Skype luciehejhalova

Doporučení z první ruky

Pro workshop o silných stránkách u Lucky Hejhalové jsem se rozhodla z několika důvodů. Jednak jsem dospěla k závěru, že nedělám práci, kterou bych měla, jednak mě základní škola vychovala k tomu, abych se zlepšovat v tom, co mi nejde, ale nikdo nepodporoval to, co mi jde. Takže jsem za těch x let vlastně zapomněla, co mi jde. A navíc mám pocit, že sama o sobě nic moc nevím. Mých soukromých tipů jsem měla víc, ale výsledek mě překvapil – můj přirozený talent je přednášení a výuka. Je pravda, že přednášení se věnuji od začátku svého profesního života od 10minutových přednášek po celodenní výuku. Vždy jsem ho brala jako nutné zlo. Začínám tedy nad touto svojí částí profesního života uvažovat jinak a jsem zvědavá, kam mě poměrně jasný návod přivede :-) Moc děkuji za další sebepoznávací zážitek :-)
Jitka Tomešová

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS