Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Hejhalová

Ing. Lucie Hejhalová

architektka marketingové strategie a manažerských dovedností

Ing. Lucie Hejhalová
Ing. Lucie Hejhalová - logo

Pomohu vám vybudovat vzkvétající podnikání, které vás bude naplňovat, bavit a živit. A to díky promyšlené marketingové strategii a rozvíjením vašich manažerských dovedností. Mým cílem je dovést vás k nejlepším možným marketingovým strategiím pro vaše podnikání.

Nabízím profesionální marketingové poradenství pro majitele firem, nezávislé profesionály a živnostníky. Marketingovou strategií, rozvojem a vedením lidí se v praxi zabývám 17 let – tyto obory jsem také studovala na vysoké škole.

O marketingové strategii a manažerských dovednostech pravidelně píši na svém blogu Inspirace. K dispozici jsem v Praze nebo v Pardubicích, po Skypu či telefonu po celé ČR.

Pro koho jsou mé služby určené?

 • Začínající podnikatelé – přemýšlíte, zda, jak a v čem podnikat? Máte nápad a nevíte, jak jej uchopit, kde začít?
  • Zamyslíme se nad vaší pracovní budoucností a dalším směřováním.
  • Najdeme odpověď na otázku v čem podnikat? Na základě vašich silných stránek, vášně a potenciálu trhu.
  • Nastavíme cíle pro vaše podnikání.
  • Pojmenujeme vašeho ideálního zákazníka a objasníme vaši konkurenční výhodu.
 • Podnikatelé a majitelé firem – podnikáte a chcete své podnikání posunout zase o kus dále? Chcete rozpracovat strategii dalšího rozvoje firmy? Chcete více zákazníků, oslovit nové nebo dosáhnout zvýšení prodeje?
  • Nastavíme cíle pro vaše podnikání a strategie, které povedou k dosažení těchto cílů. Odhalíme příležitosti pro růst vašeho podnikání.
  • Pojmenujeme ideálního zákazníka, objasníme konkurenční výhodu.
  • Sestavíme přesvědčivou nabídku pro vaše zákazníky a vybereme správné nástroje pro jejich oslovení.
  • Nastavíme cenovou strategii (ceny), která pro vás bude zisková a pro zákazníky atraktivní.
  • Najdeme způsoby, které povedou ke zvyšování hodnoty pro stávající zákazníky, abyste nemuseli stále hledat zákazníky nové.
  • Zamyslíme se nad organizací vašeho týmu, rozdělením pravomocí a zodpovědností.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Praha a Pardubický kraj

Kategorie katalogu:

Proč se mnou spolupracovat?

 • Mám bohaté zkušenosti a znalosti. Marketingem, marketingovou strategií a rozvojem lidí se zabývám již 17 let.
 • Naslouchám, inspiruji a rozvíjím. Nejste na to sami! Pochopím vaši situaci, ukáži vám další možná řešení a podpořím vás na vaší cestě!
 • Jsem strukturovaná a dodávám výsledky. Provedu vás krok za krokem a tím zajistíme, že odejdete s výstupem, který vás a vaše podnikání posune o kus dál.

Jak budeme spolupracovat?

S každým klientem uplatňuji 3krokový přístup, který zaručí, že od semínek a lístek po lístku vybudujeme vzkvétající podnikání – moudrým (zapojení hlavy i srdce), inspirujícím a motivujícím přístupem. V drtivé většině případů se jedná o dlouhodobou spolupráci.

 1. Nastavím vám zrcadlo – zmapujeme vaši stávající realitu; nastavíme cíle jak osobní tak týkající se podnikání, a odhalíme klíčové oblasti pro další rozvoj = 1. schůzka.
 2. Rozšířím vám obzor – navrhneme všechny možné cesty, které vás k cíli dovedou, a vybereme ty funkční pro vás. Odejdete s jasnou strategií a akčními kroky doplněnými o měřitelné cíle = 2. schůzka.
 3. Provedu vás cestou – budeme pravidelně vyhodnocovat, upravovat a vylepšovat aktivity, abyste se přibližovali blíže a blíže k vysněnému cíli = další schůzky.

Kontaktní informace

Ing. Lucie Hejhalová
Nad Smetankou 221/3
Praha 9
198 00
Mobil:606 724 753
Email:lucie@luciehejhalova.cz
Web:www.luciehejhalova.cz
LinkedIn:LinkedIn luciehejhalova
WhatsApp:WhatsApp 420606724753
Skype:Skype luciehejhalova

Doporučení z první ruky

Na Lucku jsem se obrátila ve fázi vyhoření v oblasti mého podnikání. Hned první schůzka byla efektivní a velmi přínosná. Naší společnou diskusí jsme našli oblasti, na které se mám zaměřit, abych v sobě znovu našla ten pravý záměr podnikání, motivaci a osobnostní restart a podařilo se! Osobně to pro mě byla fuška hledat ty „správné“ odpovědi u sebe samé. Jakmile jsem si ujasnila své směřování, následně přišly i nové nápady. Každá další schůzka s Luckou mě posunula o kus dál, co se týče mého směrování nejen v pracovní oblasti. Jsem ráda, že právě Lucka byla v té době mým průvodcem. Následovala jsem její e-book „V čem podnikat“, který byl v té době pro mě hnacím strojem. Koučů a mentorů je na trhu velmi mnoho, ale Lucka se od nich odlišuje nejen svým lidským empatickým přístupem, ale zároveň i profesionalitou a dochvilností. Každá její rada a způsob jakým mě vedla, mi pomohl ujasnit si mé směrování nejen v pracovní oblasti.
Milena Zemanová
majitelka Veselapismenka.cz

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS