Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Lucie Kocurová

Bc. Lucie Kocurová

copywriterka a markeťačka na sociální sítě

Bc. Lucie Kocurová
Bc. Lucie Kocurová - logo

Pomáhám firmám být vidět v online světě. Píši pro ně reklamní a obsahové texty. Navrhuji vhodné strategie a obsah pro sociální sítě Facebook a Instagram.

  • Copywriting – vymýšlím originální texty, které vypráví příběh firmy, podporují prodej a zohledňují přitom cíl komunikace. Píši pro online i offline prostředí.
  • Sociální sítě – vím, jak najít koncové zákazníky. Umím se s nimi sladit na společnou notu ve stylu komunikace a ukázat jim cestu k vaší značce. Budování brandu a podpora prodeje, to je oč tu běží. To vše podtrhuji správně cíleným sponzoringem. Ráda vám však pomohu i s vyhodnocením vašeho stávajícího profilu a navrhnu vhodnou strategii.

Za svoji praxi mám za sebou správu několika desítek významných profilů, kreativ do reklamních bannerů a stovky napsaných textů. Jsem člověk s kreativní duší, který miluje výzvy. Pojďme spolu napnout plachty a vyplout do světa úspěchu dříve než konkurence.

Jak vypadá spolupráce?

Nezáleží, jestli tvořím texty pro newsletter, článek, příspěvek na Facebook, texty na web nebo slogan. Úspěšné „copy“ nepíšu lusknutím prstu. Jsou k tomu zapotřebí tyto ověřené kroky.

Proč do toho jít se mnou?

Získám pozornost vašich zákazníků, je na mě spolehnutí, dodržím určené termíny (prý rarita), mám zkušenosti, jsem nadšenec do online marketingu, vzdělávám se, sleduji novinky a trendy, nezkazím žádnou srandu.

Pro online magazín Objevit.cz jsem poskytla rozhovor o copywritingu a online marketingu.

Ukázky práce:

Ukázka postu pro Facebook (copywriting + grafika)Ukázka postu pro Facebook (copywriting + grafika) - multiproduktová reklamaUkázka postu pro Instagram (copywriting + grafika)Ukázka postu pro Facebook (copywriting + grafika)Ukázka postu pro Facebook (copywriting + grafika)
Zobrazit všech 30 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Lucie Kocurová
Dlouhá třída 1406/52
Havířov-Podlesí (Moravskoslezský kraj)
736 01
Email:copy@luciekocurova.cz
Web:www.luciekocurova.cz
Facebook:Facebook kocurovalucie
LinkedIn:LinkedIn lucie-kocurova
:06782159

Doporučení z první ruky

Ing. Dominika Roháčová
Lucka je velmi pracovitá, nadaná a kreativní duše, která má vždycky skvělé nápady. Pokud chcete něco, co nikdo jiný nemá, tak s Luckou nemůžete šlápnout vedle.
správce sociálních sítí Facebook a Instagram, copywriter, a kreativec

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS