Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Lucie Kocurová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Lucie Kocurová — copywriterka a markeťačka na sociální sítě

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Bc. Lucie Kocurová:
Hledáte-li kvalitní propagaci na poli sociálních sítí, přesné plnění termínů, předem definovanou strategii a perfektní plnění rozpočtových i výkonnostních plánů včetně reportingu, tak u slečny Kocurové jste na správné adrese.

Jan Hellemann

Operation & Account Manager
www.bugo.cz
Bc. Michaela Nečasová
Lucku znám z mediální agentury, kde jsme obě pracovaly jako copywriterky a správkyně sociálních sítí. Její příspěvky na sociální sítě mi byly často inspirací a vzorem. Nepostrádají nápad, vtip i šikovně podaný prodej. Lucka neváhá vložit také vlastní iniciativu a nafotí klientům produkty v instagramovém duchu. Její fotky skvěle oživí každou sociální síť a jsou oproti bezduchým produktovkám z Photoshopu autentičtější a atraktivnější. Milá komunikace s fanoušky a vyladěné reklamy skvěle završují její práci.

Bc. Michaela Nečasová

copywriterka a správkyně sociálních sítí
S Lucií Kocurovou jsem začal spolupracovat před 3 měsíci. Pro naši agenturu Stanovský consulting & marketing s.r.o. spravuje několika klientům sociální síť Facebook a připravuje texty. Na začátku spolupráce jsem byl velmi příjemně překvapen, jak se Lucka rychle dokázala zorientovat v marketingové strategii u jednotlivých klientů. Její práci hodnotím velmi pozitivně a vážím si jejího proaktivního přístupu k práci. Zadané úkoly plní vždy na čas, nebo s předstihem. V posledních několika letech jsem spolupracoval i s jinými „volnonožci“ a bohužel musím říct, že ve většině případů jsem s výsledkem práce nebyl spokojen. U Lucie je to však jiné a pevně věřím, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále a její práce bude stejně kvalitní jako tomu je doposud.

Martin Stanovský

Jednatel
www.stanovskyconsulting.cz ~ martin@stanovskyconsulting.cz
Lucie je moc šikovná, ke své práci přistupuje zodpovědně. Mohli jsme se na ni spolehnout. Oceňuji také její kreativní nápady. Pokud hledáte osobu, která své profesi rozumí a stanovené termíny jsou pro ni svaté, mohu určitě doporučit.

Bc. Elena Stiborová

Jednatelka
www.fyzartis.cz ~ stiborovae@fyzartis.cz
Ing. Dominika Roháčová
Lucka je velmi pracovitá, nadaná a kreativní duše, která má vždycky skvělé nápady. Pokud chcete něco, co nikdo jiný nemá, tak s Luckou nemůžete šlápnout vedle.

Ing. Dominika Roháčová

správce sociálních sítí Facebook a Instagram, copywriter, a kreativec
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS