Mgr. Lucie Koubek

copywriterka a konzultantka autentického copywritingu

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; online celý svět

Píšu autentické texty, které prodávají.

Napíšu to za vás. Jednoduše, srozumitelně. Vaším jedinečným jazykem, s citem pro vaše zákazníky.

Proč si vybrat právě mě?

  • Umím psát (ha, to jste nečekali!) – Píšu celý život. Tužku jsem od dětství prakticky nedala z ruky. Mám vystudovanou češtinu, navíc 7 let zkušeností v copywritingu a v online marketingu. Díky tomu umím psát texty, které mají hlavu, patu, a hlavně prodejní výsledky.
  • Rozumím vašim zákazníkům – Při psaní využívám selský rozum i psychologii prodeje. Díky vrozené empatii a marketingové praxi se dokážu výborně nacítit na potřeby a touhy vašich zákazníků, a ty potom otisknout do textu.
  • Nevymýšlím blbiny – Jsem spíš minimalista. Když je potřeba, umím se i rozvášnit, být v textech kreativní a vtipná, ale nedělám to nikdy na úkor srozumitelnosti a zákaznické vstřícnosti.

Co za vás napíšu?

  • Blogové články – Máte spoustu nápadů, ale chybí vám čas nebo energie na psaní? Budu pro vás pravidelně tvořit články, které vyhledávačům padnou do oka a čtenáře chytí za srdce.
  • E-maily a newslettery – Chcete svým zákazníkům posílat marketingové e-maily, které nebudou jen bezduchou prezentací slev a produktů? Napíšu vám pro ně autentické online dopisy, které budou zbožňovat. A vy zase jejich výsledky.
  • Web copywriting – Potřebujete se svým webem odlišit od konkurence a zaujmout cílovku? Dokážu vyhmátnout jedinečnost vašeho podnikání a specifika vašeho publika. Výsledkem budou autentické texty, které osloví ty správné zákazníky.
  • Copyediting – Už jste si pracně připravili vlastní texty, ale něco tomu pořád chybí? Možná údernost, možná špetka emocí, možná trocha vtipu? Dotáhnu vaše texty přesně tam, kde je chcete mít.

Kolik to bude stát?

Každý projekt naceňuji individuálně na základě sazby 1200 Kč/hod. Úvodní půlhodinovou konzultaci u mě máte zdarma. Za tu dobu stihneme probrat, co přesně potřebujete a jestli jsem pro vás ta pravá.

Konzultace copywritingu aneb vy píšete, já vás vedu

Píšete si texty pro svoje podnikání sami, ale chybí vám nadhled? Rádi byste se o nich pobavili s profíkem? Můžeme se na ně podívat společně. Bude vás to stát 2900 Kč za hodinu, v případě zvýhodněných balíčků i o něco méně. Ano, hodinová sazba za konzultaci je vyšší než za samotné psaní. Reflektuje totiž i neviditelný čas, který strávím přípravou. Navíc vám předám i svoje osobní triky a vychytávky, ze kterých můžete těžit už napořád.

Moje další projekty

Můžete mě znát jako lektorku a autorku online kurzu Copykiller – prodávejte textem® nebo Výzvy Přepište si web za 10 dní. Psaní autentických recenzí se věnuji na svém webu Ekobible.

Mgr. Lucie Koubek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Lucie Koubek
Bubenečská 375/29
Praha 6
160 00
Mobil:775 214 005
Email:lucie@luciekoubek.cz
Web:www.luciekoubek.cz
Facebook:luciekoubek
LinkedIn:luciekoubek
YouTube:luciekoubek
IČ:76308341

Doporučení
z první ruky

Díky mentoringu od Lucie Koubek jsem se naučila dívat se na text z druhé strany – nacítit se na potřeby zákazníka a pracovat s nimi. K tomu se přidalo spoustu praktických informací – na co se zaměřit při psaní článků, jak fungují texty na webu, co ohlídat na prodejních stránkách – to všechno na konkrétních zakázkách, které jsem právě řešila. Díky Lucii jsem při práci s textem našla své silné stránky a na nich teď stavím. Okamžitě se to odrazilo na mé práci – mí klienti jsou nadšení, mou práci si doporučují mezi sebou a sami si vyžádali novou službu: konzultaci textů na webu. Pustit se do mentoringu bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem zatím pro své podnikání udělala. P. S.: A taky jsem díky tomu překonala pár svých nefunkčních programů, osobních omezení a zbytečných limitů. ;-)

Jitka Černovská

korektorka a copyeditorka