Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Nohynková

Ing. Lucie Nohynková

tvůrce webových stránek, správce webů a sociálních sítí

Ing. Lucie Nohynková

Vytvořím vám nové webové stránky v redakčním systému WordPress nebo upravím a vylepším ty stávající. Dále vám pomůžu se správou webu a profilů na sociálních sítích. Případně se mnou můžete veškerá témata kolem webových stránek a sociálních sítí konzultovat a naučit se je samostatně řešit.

  • Webové stránky – kladu důraz na moderní vzhled a responzivitu, aby weby byly kompatibilní se všemi zařízeními (desktop, telefon, tablet). Vycházím z vašich požadavků, které ráda doplním svými nápady. Pracuji s redakčním systémem WordPress a editorem Wix.
  • SEO – na základě webové analytiky a mých znalostí vyladím váš web tak, aby měl co nejlepší pozice v internetových vyhledávačích.
  • Správa sociálních sítí – svěřte mi svůj Instagram nebo Facebook a využijte efektivněji ušetřený čas.
  • Konzultace – poradím vám ohledně správy webových stránek, optimalizace webů pro vyhledávače, fungování sociálních sítí a mnoha dalších témat.

Vystudovala jsem Technickou univerzitu v Liberci a část studia absolvovala v Řecku. Odborné vzdělání jsem si rozšířila na Australian Pacific College, kde jsem studovala marketing a komunikaci. Abych neusnula na vavřínech, pravidelně chodím na různé oborové semináře, přednášky a kurzy.

Jsem vášnivá cestovatelka, takže velmi často pracuji na dálku z různých koutů světa. Baví mě fotit, psát a inspirovat ostatní. Mrkněte na můj cestovatelský blog Motivimi.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

  • Československý filmový festival v Sydney – každoroční spolupráce, kdy mým cílem je dostat festival k co nejvíce lidem. Byla mi svěřena kompletní přestavba webu, který během posledních let velmi zchátral. Zároveň jsem převzala vládu nad sociálními sítěmi.
  • Tradies combined – stavební firmě jsem upravila web zahlcený nevyužitými pluginy a prvky, které zbytečně zpomalovaly načítání. Podařilo se vyčistit hlavní administrativní rozhraní a upravit vzhled webu tak, aby byl přehledný pro jeho uživatele.
  • Happily ballanced – blogerce se zájmem o meditaci jsem vytvořila jednoduchý web s tematickým designem. Tento projekt je skvělým příkladem toho, jak se podařilo promítnout klientovy požadavky do designu celého webu. Stránky byly optimalizovány pro vyhledávače a klientka obdržela návod, jak se v budoucnu o stránky starat tak, aby splňovaly základní podmínky pro dobře optimalizovaný web.

Kontaktní informace

Ing. Lucie Nohynková
Studentská 347
Mnichovo Hradiště (Liberecký kraj)
295 01
Mobil:723 183 990
Email:info@nohynkova.com
Web:www.nohynkova.com
Facebook:Facebook lucie.nohynkova
LinkedIn:LinkedIn lucie-nohynkova
Účet:1020358725 / 6100
:07647140

Doporučení z první ruky

Rád bych zde doporučil Lucii Nohynkovou, u které jsem poptal úpravu webových stránek našeho společenství. Musím především vyzdvihnout rychlé komunikační schopnosti a jednání, které bylo příjemné a podané pro mne, jako pro laika, kde mi bylo vše srozumitelně vysvětleno a náš web tak díky tomu mohl být upraven a vybaven současnými standardy. Především jsem přinášel své návrhy, jak web upravit a jaké widgety či pluginy použít a Lucie vše řádně koordinovala a o každém postupu mne informovala a celý proces se tak velmi urychlil. Mám z nové podoby webu opravdu radost.
Marek Ouředník
místopředseda výboru SV
www.vlastina846.info

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS