Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Nohynková

Ing. Lucie Nohynková

tvůrce webových stránek, správce webů a sociálních sítí

Ing. Lucie Nohynková

Vytvořím vám nové webové stránky v redakčním systému WordPress nebo upravím a vylepším ty stávající. Dále vám pomůžu se správou webu a profilů na sociálních sítích. Případně se mnou můžete veškerá témata kolem webových stránek a sociálních sítí konzultovat a naučit se je samostatně řešit.

  • Webové stránky – kladu důraz na moderní vzhled a responzivitu, aby weby byly kompatibilní se všemi zařízeními (desktop, telefon, tablet). Vycházím z vašich požadavků, které ráda doplním svými nápady. Pracuji s redakčním systémem WordPress. Mé dovednosti: HTML, CSS, PHP, UX a UI, webdesign.
  • Správa sociálních sítí – svěřte mi svůj Instagram nebo Facebook a využijte efektivněji ušetřený čas. Nabízím: vytvoření obsahové strategie, implementace, vyhodnocení; realizace reklamních kampaní na soc. sítích.
  • Konzultace – poradím vám ohledně správy webových stránek, fungování sociálních sítí a mnoha dalších témat.

Vystudovala jsem Technickou univerzitu v Liberci, velkou část studia jsem absolvovala na zahraničních univerzitách v různých zemí Evropy a v Austrálii, kde jsem studovala marketingovou komunikaci. Pravidelně se účastním skupinových workshopů, oborových přednášek a kurzů.

Jsem vášnivá cestovatelka, takže velmi často pracuji na dálku z různých koutů světa. Baví mě fotit, psát a inspirovat ostatní.

Portfolio webů nohynkova.com:

E-shop s kosmetickými produktyRedesign webu pro prodej webové aplikaceWebové stránky pro živnostníkaTvorba webu pro fotografaWeb pro terapeutku
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

  • Redesign webu pro terapeutku (čistota, ženskost, přehlednost) – kompletní redesign webu pro sexuální terapeutku. Cílem bylo aktualizovat web do podoby, která bude přívětivá především pro ženy. Na web byl nasazen systém SimpleShop, pomocí kterého se prodávají online kurzy.
  • Web pro fotografa (minimalismus, originalita, důraz na foto) – tvorba webu pro fotografa a dobrodruha. Mezi požadavky patřilo přání vytvořit čistý web, který bude především čistý a vzhledem minimalistický. Důraz je kladen na fotografie, které slouží jako hlavní nástroj pro prezentaci služeb klienta.
  • Vytvoření malého e-shopu (ženskost, prodej, čistota) – vytvoření jednostránkového e-shopu na míru, bylo třeba implementovat platební bránu, dopravní možnost Zásilkovny a přizpůsobit e-shop pro zákazníky na českém trhu. Implementace prvků, aby byl web v souladu s GDPR a zabezpečení webu je samozřejmost.
  • Prodej webové aplikace (technologie, přehlednost, prezentace) – kompletní redesign webu, kde bylo potřeba vymyslet prvky k vylepšení UX. Podařilo se sjednotit vzhled a překlopit ho do moderní podoby. Dále bylo třeba na web přidat veškeré prvky nutné ke splnění GDPR.
  • Cestovatelský blog (minimalismus, blog, struktura) – redesign webu v několika jazykových mutacích. Cílem projektu bylo vytvořit designově čisté a minimalistické stránky s přehlednou strukturou a kategoriemi. Web obsahuje velké množství obrázků, byla tedy nutná optimalizace a zrychlení načítání.
  • Web pro nově vznikající firmu (moderní, funkční, prezentace) – nový web pro firmu zabývající se čištěním ozonem. Hlavním požadavkem bylo vytvoření moderního designu, který svým barevným provedením bude v souladu s firemní identitou značky. Na web byla implementována kalkulačka na výpočet ceny a plochy pro čištění.
  • Web pro učitele angličtiny (hravost, barvy, komunikace) – tvorba webu pro online učitele angličtiny. Cílem bylo vytvořit hravý a barevný web, který bude prezentovat všechny potřebné informace o způsobu výuky. Web je napojen na mailingový systém a nabízí pop up okno pro prodej e-booku.

Kontaktní informace

Ing. Lucie Nohynková
Studentská 347
Mnichovo Hradiště (Středočeský kraj)
295 01
Email:info@nohynkova.com
Web:www.nohynkova.com
Facebook:Facebook lucie.nohynkova
LinkedIn:LinkedIn lucie-nohynkova
Účet:1020358725 / 6100
:07647140 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Ing. Šárka Tinková
Ráda bych doporučila webové služby paní Ing. Lucie Nohynkové. Spolupráce s Lucií je velmi příjemná a na profesionální úrovni. Především oceňuji její odborné znalosti, bleskovou reakci na požadavky a ochotu vždy pomoci. Její zkušenosti a znalosti mě utvrdily v tom, že Lucie je nejen profesionálem ve svém oboru, ale i přátelská a spolehlivá žena a já jsem vděčná, že jí mohu svěřit své projekty. Vřele doporučuji a děkuji!
online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS