Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Lucie Palkosková

MgA. Lucie Palkosková

scenárista, dramaturg a editor

MgA. Lucie Palkosková

Točíte videa, kurzy nebo podcasty a hledáte cestu, jak je udělat pro vaše diváky a posluchače co nejzajímavější? Máte rozepsanou knihu, scénář nebo třeba vlastní učebnici a chcete s někým konzultovat obsah, styl nebo možnosti dalšího rozvoje vašeho projektu?

Nabízím dramaturgické a editorské konzultace pro video, podcasty i texty všeho druhu buď jako osobní konzultaci, Skype nebo písemný rozbor vašich projektů s návrhy na zlepšení. Cílem mé práce je posunout a dotáhnout vaše výstupy tak, aby bavily vaše publikum, ale přitom neztratily nic ze své osobitosti, kterou do nich vkládáte.

Mám 5 let praxe jako televizní scenárista (Ulice, Dáma a král, Hasičárna Telecí), 8 let „odepsaných” v copywrtingu na volné noze i v agenturách (Bubble, H1.cz) a zkušenosti jako externí redaktor z Deníku N i Literárních novin. Jsem absolvent scénáristiky a dramaturgie FAMU a žurnalistiky na FSV UK.

S čím vám mohu pomoct:

  • se strukturou, srozumitelností a stylem vašich textů
  • s voicovery a dialogy
  • s tvůrčím psaním a scenáristikou
  • s dramaturgií podcastů, videí a online kurzů
  • s přijímacími zkouškami na scénáristiku FAMU a další obory zaměřené na tvůrčí psaní

Nejste si jistí, jestli potřebujete dramaturga/editora, protože vám nikdy nebylo jasné, co přesně dělá? To nevadí, nejste v tom sami. Na slovníkové definice kašlete, ty vám jen zamotají hlavu.

Dramaturg (nebo editor, tak se tomu říká, pokud jde o psaný text) primárně stojí na vaší straně, je tu proto, aby vaše sdělení, ať už umělecké, obchodní nebo jakékoliv jiné, říkalo přesně to, co chcete předat. Aby k vašemu čtenáři, divákovi nebo posluchači „dotekly” vaše informace i emoce jasně, srozumitelně a s lehkostí. Jako když se díváte na svůj oblíbený seriál nebo čtete svůj oblíbený sloupek v novinách.

Pořád si nejste jistí, jestli potřebujete dramaturga nebo editora? Napište mi, co vás trápí, a probereme to spolu.

Ukázky práce:

Jedna z knižních recenzí pro Literární novinyMůj nejčtenější článek na Čilichili: 14 tisíc lajků? Žádný problém.Krátký film Dištanc si pustilo už 100 tisíc lidí. Pusťte si ho také na Stream.cz

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

MgA. Lucie Palkosková
Amforová 1896/22
Praha 5
150 00
Mobil:737 986 098
Email:lucie.palkoskova@gmail.com
Web:www.luciepalkoskova.cz
Facebook:Facebook lucie.palkosova
LinkedIn:LinkedIn lucie-palkoskova
Twitter:Twitter nevtipna
:02984105

Doporučení z první ruky

Lucka je výborná copywriterka, přesně ví, kdy popustit uzdy kreativitě a kdy stručně a jasně předat důležitá fakta. Díky svým znalostem z příbuzných disciplín – SEO, linkbuilding, PR atp. – je schopná vytvářet nejen zajímavé texty, ale i celé obsahové strategie. Po dobu svého působení v H1.cz se věnovala kromě psaní také konzultacím, tvorbě metodik a vedení klientských workshopů.
Natálie Ambrožová
obsahový stratég, Picards

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS