Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Lucie Palkosková

BcA. Lucie Palkosková

copywriter, scenárista a dramaturg

BcA. Lucie Palkosková

Umím psát. Tečka.

Slovy dokážu zaujmout, rozesmát i dojmout. Záleží, co zrovna potřebujete.

Napíšu chytlavé prodejní texty pro online i offline – od popisků na web po tištěné materiály a články do médií. Zajistím textaci vaší kampaně od claimu po poslední řádky. Připravím pro vás scénáře pro hraná, animovaná i propagační videa nebo vám v roli dramaturga pomůžu s vývojem vaší látky od námětu po scénář. Mám zkušenosti s redakční i editorskou prací, copywritingem a ideamakingem pro nadnárodní firmy i malé živnostníky.

Mám 7 let praxe jako copywriterka pro H1.cz, Bubble, Čilichili a 3 roky jako scenárista a dramaturg (spolupráce se Stream.cz, Bionaut a dalšími). Absolvovala jsem Univerzitu Karlovu v Praze, obor žurnalistika a jsem studentkou magisterského programu scenáristiky a dramaturgie FAMU. Jsem autorkou scénářů krátkých filmů DištancEva’s Katze. Pro Stream.cz jsem napsala scénář komediálního seriálu Hasičárna Telecí (premiéra září 2018).

Ukázky práce:

Jedna z knižních recenzí pro Literární novinyMůj nejčtenější článek na Čilichili: 14 tisíc lajků? Žádný problém.Krátký film Dištanc si pustilo už 100 tisíc lidí. Pusťte si ho také na Stream.cz

Status:

plná kapacita

Působnost:

celá ČR; osobně Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

BcA. Lucie Palkosková
Amforová 1896/22
Praha 5
150 00
Mobil:737 986 098
Email:lucie.palkoskova@gmail.com
Web:www.luciepalkoskova.cz
Facebook:Facebook lucie.palkosova
LinkedIn:LinkedIn lucie-palkoskova
Twitter:Twitter nevtipna
:02984105

Doporučení z první ruky

Doporučuji všema deseti, jak se říká. Oslovila jsem Lucii s nelehkým úkolem vytvořit sérii příběhů pro děti, které budou doplňovat mnou vyráběné hračky. Nastínila jsem pouze zhruba mou představu, ale co se obsahu týče, dala jsem Lucce volnou ruku. A to, co vymyslela a sepsala je bezkonkurenční! Nemohla jsem vybrat lépe. Nejvíce oceňuji proaktivní a efektivní přístup. Komunikace byla také na jedničku :)
Adéla Horynová
máma a provozovatelka malé továrny na háčkované hračky

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS