Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lucie Porazilová

Mgr. Lucie Porazilová

copywriterka, redaktorka a lektorka japonštiny

Mgr. Lucie Porazilová

Baví mě hrát si se slovy. Jako copywriterka, redaktorka a lektorka japonštiny propojuji slovy ty, kteří si nerozumějí, ať už to jsou odlišné kultury, nebo firma a její zákazníci.

  • Hledáte copywritera? – Najdu ta správná slova v místech, kde se vám jich nedostává. Máte to už na jazyku, ale zároveň text nezní dost srozumitelně? Napíšu ho za vás vašimi slovy s lehkostí a nadhledem člověka zvenčí. Dodám celé vaší komunikaci jednotný tón a získáte svou vlastní jazykovou identitu.
  • Chybí vám redaktor? – Píšu články pro online i tištěná média. Nejvíc mě těší témata z oblasti kultury, vzdělávání a neziskové a startupové sféry.
  • Chcete se naučit japonsky? – Individuálně učím japonštinu. Naučím vás ve znacích kanji vidět víc než rozsypaný čaj a pomohu vám při studiu překonat kulturní odlišnosti.

Vystudovala jsem japanologii na Univerzitě Karlově v Praze a strávila měsíc na studiu v Severní Koreji. První mi dalo skvělý jazykový základ a vytrvalost, druhé mi vyjasnilo životní priority a pochopila jsem, že se chci věnovat činnostem, které mě samotnou posouvají dál. Od té doby jsem na volné noze a vybírám si projekty, které mně samotné rozšiřují obzory.

Domluvíte se se mnou česky, anglicky (certifikát CAE), německy (DSD2) a japonsky (státní závěrečná zkouška, Mgr.).

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Lucie Porazilová
Opatovická 7
Praha 1
110 00
Mobil:607 900 371
Email:lucie@porazil.net
Web:www.tvorimslovy.cz
LinkedIn:LinkedIn lucieporazilova
:88556352

Doporučení z první ruky

Lucie je precizní v překladech i při tlumočení japonštiny.
Mgr. Matěj Šedivý
advokát

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS