Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > JUDr. Lucie Radkovičová > Doporučení

Doporučení z první ruky

JUDr. Lucie Radkovičová — IT právnička a advokátka

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace JUDr. Lucie Radkovičová:
Pavel Ungr
Lucie pracuje velice rychle a efektivně. Ačkoliv jsem situaci příliš nerozuměl, bez zbytečného scházení mi pouze online vyřešila můj problém. Pro právní problém v online světě super partner.

Pavel Ungr

konzultant SEO a online marketingu
Robert Vlach
Lucie Radkovičová je profesionálka. Nechal jsem si od ní vypracovat dílčí právní analýzu obchodních podmínek. Nejdříve se mnou prošla zadání, shodli jsme se na podobě výstupu a do týdne jsem měl výsledek — přesně v termínu. Doporučuji, Lucka své práci rozumí a dělá ji se zápalem sobě vlastním.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Spolupráce s Lucií byla zcela bezproblémová a na vysoké úrovni, veškeré potřebné záležitosti jsme vyřešili formou Skype call a během týdne byly veškeré zadané práce na smlouvách hotovy. Těším se na další spolupráci.

Jakub Dvořák

CEO & zakladatel BePositive
www.bepositive.cz ~ jakub.dvorak@bepositive.cz ~ 602 885 355
Právních služeb Luciiny kanceláře používám dlouhodobě pro své firemní i soukromé právní záležitosti. Velice ráda využívám její produkt Právní asistence, díky kterému se mohu u soudu „sama zastupovat,“ jelikož mě Lucie právně vybaví a vyzbrojí. Mohu tak finančně efektivně a právně správně řešit věci, které mě tíží. Jsem ráda, že jsem Lucii potkala, poskytuje právní služby způsobem, který lidem opravdu pomáhá.

Jitka Nagyová

Welness Studio Jitka Nagyová
www.kosmetika-masaz.cz ~ jitka.nagyova@seznam.cz ~ 603 174 142
Právní služby Lucie Radkovičové jsem využil na doporučení. Poprvé, když jsem ve firmě potřeboval vyřešit soudní právní spor se zahraničním dodavatelem, pak když jsem řešil rodinně-právní věci a následně když jsem potřeboval právní konzultaci pro investice do nemovitostí. Při spolupráci s Lucií se mi líbilo, že Lucie odpovídala několik hodin poté, co jsem ji zatelefonoval a poslal podklady. Pokaždé, když to šlo, navrhla několik variant řešení, ty pořádně popsala a co jsem potřeboval, to mi vysvětlila. Při řešení nemovitostí jsem byl příjemně překvapen jak velkou rešerši informací je schopna udělat. Celkově bych řekl, že i když šlo kolikrát o nepříjemné věci, díky Lucii jsem byl vždy odborně právně připraven a mohl dělat správná rozhodnutí. To byla velká úleva.

Josef Kotoul

majitel autodopravy Cvrčovice
Lucii jsem oslovila se žádostí o spolupráci, když jsem si kupovala svůj první byt. Protistrana mi tenkrát předložila balík smluv, které se mi nezdály férové. Proto jsem hledala právníka, který by mi smlouvy pořádně právně zkontroloval. Spolupráce s Lucií byla profesionální a měla spád. Lucie vyhledala ve smlouvě všechna nevýhodná ustanovení, navrhla jejich úpravu, a pro případ, že protistrana nebude ochotna jednat o oboustranně výhodné smlouvě, nebála se doporučit smlouvy neuzavírat. I když jsem tento byt nakonec nekoupila, se spoluprací s Lucií jsem byla moc spokojena a od té doby ji doporučuji všem mým kamarádům i známým.

Dana Tesaříková

S Lucií jsem navázal spolupráci poté, co jsem viděl webinář, kterého byla součástí. Lucie s vámi mluví jasně a zřetelně a vy tak pochopíte vše potřebné. Je na ní spolehnutí, pracuje velmi rychle a flexibilně. Jednoznačně doporučuji!

Tomáš Bachman

podnikatel
Jakub Brada, DiS.
Právní služby Lucie Radkovičové jsem využil při zpracování posudku pro své internetové podnikání. Oceňuji kvalitu komunikace, dodržení termínu a trpělivost, kterou se mnou musela Lucie mít.

Jakub Brada, DiS.

konzultant a specialista na dodavatelsko-odběratelské vztahy
S Lucií Radkovičovou spolupracuji dlouhodobě a velmi ráda. Doporučuji ji také svým klientům, kteří potřebují pomoci s pohledávkami nebo s tvorbou obchodních podmínek. Pokud vím, Lucie je jediný právník, který se tvorbou obchodních podmínek zabývá a nabízí tak profesionální práci přímo na míru. Místo univerzálních „řečí“, které v případě sporů nepomohou, ale spíše uškodí. Nabízí také služby pro drobné a začínající podnikatele na velmi profesionální úrovni a přitom finančně dostupné. Vřele doporučuji všem podnikatelům, kteří chtějí mít své záležitosti po právní stránce v pořádku.

Bc. Zuzana Bartůšková

účetní specialistka a daňový poradce pro živnostníky a malé firmy
www.ucetnictvibezstarosti.cz ~ zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS