Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Sobková

Lucie Sobková

grafická designérka a marketérka

Lucie Sobková

Profesionální marketingová komunikace a komplexní grafický design se specializací na korporátní firemní identitu:

  • marketingové komunikační strategie – sestavení strategie kroků vedoucí k dosažení stanovených cílů firmy
  • firemní identita – komplexní vizuální styl (logo, design manuál, hlavičkové papíry, brožury, firemní časopisy a další tiskoviny)
  • tiskoviny – časopisy a katalogy od návrhu layoutu, přes sazbu po zajištění produkce
  • weby – grafické návrhy webů, Facebook stránek, newsletterů aj.

Odborné vzdělání v oboru Grafický design a Marketing a obchod na VŠB-TU Ostrava (titul Ing.), studijní pobyty v Belgii a v Polsku a odborná zahraniční stáž v komunikační agentuře Magelaan v Belgii. Znalost jazyků angličtina a španělština. Přes 3 roky praxe na pozici grafický designér a reference: katedra marketingu a obchodu Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava, SEP system aj.

Portfolio:

Lucie Sobková: Vítkovice GEARWORKS visual identity + webdesignLucie Sobková: Stěhování Golem logo + visual identity + webdesignLucie Sobková: LIDAR visual identity + webdesignLucie Sobková: zážitková školení webdesign

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět; osobně Ostrava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Lucie Sobková
26. dubna 111/39
Ostrava-Plesná
725 27
Mobil:776 737 698
Email:sobkova@luciesobkova.cz
Web:www.luciesobkova.cz
Facebook:Facebook luciesobkova.cz
LinkedIn:LinkedIn luciesobkova
:01361392

Doporučení z první ruky

Jsem moc rád, že jsem při hledání grafika narazil zrovna na Lucii Sobkovou a začal využívat jejich služeb. Prvotním přáním bylo vytvořit nekonvenční vizuál (redesign loga, vizitky, letáčky) pro naši společnost PURITER s.r.o., která se zabývá prodejem kvalitních nekomerčních krmiv a poradenstvím v oblasti výživy a zdraví domácích zvířat. No a to se Lucii povedlo na 101 %. Doporučuji a chválím ji nejen za její profesionální grafickou práci, ale i za její pečlivost, rychlost, spolehlivost, nekonvenční přístup a v mém případě i za trpělivost, kterou po celou dobu spolupráce se mnou měla a má :) Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně tohoto doporučení neváhejte se na mne obrátit.
Jan šrubař
PURITER s.r.o.

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS