Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Sobková

Lucie Sobková

grafická designérka a marketérka

Lucie Sobková

Profesionální marketingová komunikace a komplexní grafický design se specializací na korporátní firemní identitu:

  • marketingové komunikační strategie – sestavení strategie kroků vedoucí k dosažení stanovených cílů firmy
  • firemní identita – komplexní vizuální styl (logo, design manuál, hlavičkové papíry, brožury, firemní časopisy a další tiskoviny)
  • tiskoviny – časopisy a katalogy od návrhu layoutu, přes sazbu po zajištění produkce
  • weby – grafické návrhy webů, Facebook stránek, newsletterů aj.

Odborné vzdělání v oboru Grafický design a Marketing a obchod na VŠB-TU Ostrava (titul Ing.), studijní pobyty v Belgii a v Polsku a odborná zahraniční stáž v komunikační agentuře Magelaan v Belgii. Znalost jazyků angličtina a španělština. Přes 3 roky praxe na pozici grafický designér a reference: katedra marketingu a obchodu Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava, SEP system aj.

Portfolio:

Lucie Sobková: Vítkovice GEARWORKS visual identity + webdesignLucie Sobková: Stěhování Golem logo + visual identity + webdesignLucie Sobková: LIDAR visual identity + webdesignLucie Sobková: zážitková školení webdesign

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět; osobně Ostrava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Lucie Sobková
26. dubna 111/39
Ostrava-Plesná
725 27
Mobil:776 737 698
Email:sobkova@luciesobkova.cz
Web:www.luciesobkova.cz
Facebook:Facebook luciesobkova.cz
LinkedIn:LinkedIn luciesobkova
:01361392

Doporučení z první ruky

Lucie Sobková již druhým rokem spolupracuje na grafických projektech pro naši televizní stanici Czech-American TV, která přes deset let vysílá své pořady v 60 městech v USA. Lucie nám pomáhá zejména jako grafička na projektech, které zviditelňují krásy Česka v zahraničí. Lucie prokázala své schopnosti v oblasti designu a celkové grafické a vizuální propagaci naší firmy. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že Lucie Sobková je spolehlivá, pracovitá a zároveň umělecky velmi nadaná a patří mezi nejlepší grafiky našeho televizního týmu. Mohu ji vřele doporučit na profesionální grafickou práci, pro kterou má všechny předpoklady a schopnosti. V případě jakýchkoliv dotazů v souvislosti s tímto doporučením se na mne můžete kdykoliv obrátit.
John Honner
ředitel Czech-American TV

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS