Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Steiner

Lucie Steiner

instagramerka, fotografka a kreativní grafička

Lucie Steiner
Lucie Steiner - logo

Postarám se o to, aby vaše značka byla vidět na Instagramu. Jsem kreativní grafička a fotografka a vytvářím obsah pro sociální sítě. V rámci projektu Nástěnkáři připravím:

  • Kreativní koncept prezentace – společně probereme, jakým způsobem chcete na Instagramu komunikovat se svými zákazníky.
  • Fotografie a grafika – na mobil nafotím obrázky pro celou kampaň, vaše produkty i každodenní práci, pohraju si s grafikou.
  • Správa účtu na Instagramu – založím váš firemní účet na Instagramu a zajistím, aby to na něm žilo.
  • Naučím vás v tom chodit – svým klientům dokáži předat know-how tak, aby si účet na Instagramu dokázali sami kvalitně spravovat.

Mám rozsáhlou marketingovou praxi v oblasti social media. Jsem spolumajitelkou agentury Steiner Media, která se zabývá především online marketingem. Branding na sociálních sítích je v dnešní době nezbytnou součástí každodenního života. Je třeba být vidět. Instagram používá přes 600 milionů lidí a vaše značka by zde neměla chybět.

Ukázky práce:

Kreativní grafika pro Instagram salónu krásyKreativní grafika pro Instagram salónu krásyKreativní grafika pro Instagram salónu krásyKreativní grafika pro Instagram salónu krásy

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Lucie Steiner
Steiner Media s.r.o.
Pražská 674/156
Brno
642 00
Mobil:732 913 273
Email:lucie@steinermedia.cz
Web:www.steinermedia.cz
Facebook:Facebook steinermediacz
Twitter:Twitter steinermediacz
LinkedIn:LinkedIn lucie-steiner
:29358221
DIČ:CZ29358221

Doporučení z první ruky

Na NÁSTĚNKÁŘÍCH oceňuji spolupráci i nápad. Domluva o celém focení byla pro mě jasná a srozumitelná. Perfektně si zorganizovali co bylo třeba, domluvili jsme se na případných „rekvizitách“ a vše ostatní zajistili. Já jsem u focení vlastně ani nemusela být, spíš jsem občas jen něco doplnila. Vznikla mi krásná propagace pro aromaterapii, kterou zhodnotím jak na svém webu, tak při tvorbě prezentací na přednášky a hlavně jde o skvělou reklamu na mém voňavém AROMABOARD instagramu. Super nápady, krásné fotky, výborná spolupráce a těším se na další společnou tvorbu. Velké díky, NÁSTĚNKÁŘI!
Darina Ellingerová

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS