Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Štrálová (Šotlíková)

Ing. Lucie Štrálová (Šotlíková)

překladatelka a tlumočnice španělštiny, průvodkyně Prahou

Ing. Lucie Štrálová (Šotlíková)

Nabízím profesionální překlady a tlumočení z a do španělštiny, překlady textů ze španělštiny do angličtiny a obráceně. Také působím jako průvodkyně Prahou pro španělsky, anglicky a česky mluvící turisty.

  • Překlady – překlady španělštiny do češtiny a angličtiny a obráceně. Překládám zejména texty z oborů zdravotnictví, průmysl, služby a cestovní ruch.
  • Tlumočení – simultánní tlumočení španělského jazyka při různých akcích, obchodních jednáních, schůzkách a zahraničních návštěvách.
  • Průvodcovství – průvodcovské služby po Praze ve španělštině, angličtině a češtině.

Dbám na absolutní profesionalitu, odpovědnost, preciznost a účelnou komunikaci. Dodržuji sjednané termíny a respektuji etický kodex překladatele a tlumočníka. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, absolvovala jsem studijní pobyt na španělské univerzitě Universidad de Pamplona a získala jazykové certifikáty DELE, Certificado de Espaňol de los Negocios, Diploma del Espaňol de los Negocios.

Vybrané reference: BTL Medical Technologies CZ, Argentinská Ambasáda, Revitalization.

Certifikáty:

Diplom z absolvovaného studia na Vysoké škole ekonomické v PrazeDiplom DELECertifikát SuperiorDiplom Cámara de Comercio de Madrid

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně především Praha a Most

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Lucie Štrálová (Šotlíková)
Ve Strži 1927
Most (Ústecký kraj)
434 01
Mobil:773 178 686
Email:lucie@stralova.cz
Web:www.spanelskepreklady.cz
LinkedIn:LinkedIn lucie-stralova
Účet:670100 – 2215853464 / 6210 (mBank)
:74378767

Doporučení z první ruky

Michal Štrál
S Lucií jsem spolupracoval při migraci uživatelů do G Suite v Latinské Americe, kdy simultánně překládala do španělštiny během videohovorů a online školení. Lucii mohu vřele doporučit pro její profesionální přístup, výbornou domluvu a perfektní překlady.
konzultant online aplikací G Suite a IT poradce

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS