Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Štrálová (Šotlíková) > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Štrálová (Šotlíková) — překladatelka a tlumočnice španělštiny, průvodkyně Prahou

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Lucie Štrálová (Šotlíková):
Michal Štrál
S Lucií jsem spolupracoval při migraci uživatelů do G Suite v Latinské Americe, kdy simultánně překládala do španělštiny během videohovorů a online školení. Lucii mohu vřele doporučit pro její profesionální přístup, výbornou domluvu a perfektní překlady.

Michal Štrál

konzultant online aplikací G Suite a IT poradce
Překladatelka vyšla ochotně vstříc požadavku přeložit smlouvu do španělštiny ještě téhož dne, doporučuji.

Markéta Zubalíková

Revitalization a. s.
margaret.zu@yahoo.com
Potvrzuji, že Lucie Šotlíková realizovala překlady uživatelských manuálů pro zdravotnické přístroje z češtiny/angličtiny do španělštiny pro naši společnost Medical Technologies CZ a. s. Překlady byly vždy dodány v termínu a v dobré kvalitě.

Andrea Šnoblová

Regulatory Affairs, Medical Technologies CZ a. s.
Potvrzujeme, že paní Lucie Šotlíková tlumočila pro Velvyslanectví Argentiny během jednání s argentinskou obchodní misí 2. a 3. 10. 2008.

Ing. Pavel Fochler

Velvyslanectví Argentiny
Lucii mohu jen doporučit. Při překladu smlouvy do španělštiny nám vyšla vstříc a zhotovila ji do druhého dne. Zároveň nás upozornila na pár nejasností v české verzi. Oceňuji její profesionální přístup.

Ing. Dana Raack

Překlady od Lucie mohu jednoznačně doporučit – precizní práce a vstřícný přístup. Momentálně jsem dlouhodobě mimo ČR a překlad textu z oboru financí jsem s Lucií komplet řešila přes email a výsledek byl perfektní a v dohodnutém časovém horizontu.

Ing. Eva Chin, MBA

Moje zkušenost s paní Lucii Šotlíkovou je velice kladná. Po telefonu je velice milá, překlad do angličtiny zvládla ještě týž den. Takže zvlášť oceňuji rychlost a profesionalitu.

Tomáš Švejdík

www.alpexklima.cz ~ svejdiktt@seznam.cz ~ 737 778 279
Moje doporučení je skvělé, výborná spolupráce, ochota a rychlé jednání, které vedlo ke zdárnému konci řešené situace. Opravdu profesionálka! Pomoc vůči mě byla super a kvalitní.

Roman Ouřada

TF Trans
Paní Šotlíkovou velmi doporučujeme. Super rychlé jednání i překlad. Vše profesionální, bezproblémové. Určitě se na ni znovu obrátíme, budeme-li potřebovat další překlady.

Andrea Ben Chrouda

COS s.r.o.
Lucii mohu jen a jen doporučit a to nejen pro její rychlé zpracování zakázky, ale také pro její celkový profesionální přístup. Je schopna si všimnout různých nesrovnalostí v textu, upozornit na ně a ještě nabídne správné řešení. Pro naši společnost překládá věci technického charakteru a to od produktových letáků přes katalogy až po webové stránky.

Marie Netik

mezinárodní obchod LIFETECH
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS