Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Svoboda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lucie Svoboda — virtuální asistentka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Lucie Svoboda:
Darja Janíčková
Lucie je jednoduše úžasná! Je technicky velmi zdatná, přemýšlivá a přitom je vždy milá, usměvavá a věci vysvětluje lidsky. Pomáhá mi se soc. sítěmi, weby a rešeršemi. Co neví, zjistí si, nebo se naučí. Myslí na kroky dopředu, co by mohlo nastat a je velmi pohotová. Má vlastní nápady i názory, dívá se na věci systémově a ráda věci zjednodušuje. Spolupracovat s Lucií bylo další z mých úžasných rozhodnutí, za které jsem neskutečně vděčná a proto ji nemohu jinak než doporučit. Děkuji Luci!

Darja Janíčková

virtuální asistentka pro lektory a podnikatele
Ľubomír Takáč
S Lucií jsem spolupracoval již na několika webových realizacích. Svou práci dělá opravdu zodpovědně a nechybí jí vlastní iniciativa ani názor ve prospěch vývoje projektu. Komunikuje na přátelské a profesionální úrovni s důrazem na oboustrannou prospěšnost. Nelze jinak, než ji doporučit :)

Ľubomír Takáč

webový a grafický designér
Hledal jsem někoho, kdo se bude starat o zákaznickou podporu firmy. Jsem rád, že jsem našel právě Lucii. Se službami jsem velice spokojen. Práci vždy odevzdává včas a kvalitně. Pracuje samostatně a je proaktivní – přichází s vlastními nápady na zjednodušení procesů. Doporučuji!

Stanislav Choutka

technické zařízení hal
Lucie je externí člen našeho týmu. Spolupracujeme už nějakou dobu a jsem velice spokojený. Svou práci dělá zodpovědně a zadané úkoly plní vždy velice rychle. Rozhodně doporučuji!

Václav Hodboď

Creatice.Co s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS