Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Lukáš Augusta

Bc. Lukáš Augusta

webdesignér a UI designér

Bc. Lukáš Augusta
Bc. Lukáš Augusta - logo

Jsem webový a UI designér. Navrhuji weby, e‐shopy a aplikace. Uživatelská rozhraní navrhuji především pro uživatele a kladu důraz na zvýšení důvěryhodnosti, použitelnosti a přehlednosti. Když budou spokojeni uživatelé, budete spokojeni i vy.

 • Webdesign – navrhnu vám web nebo e-shop.
 • UI design – navrhnu vám mobilní nebo desktopovou aplikaci.
 • Tvorba webu na Webflow – v případě zájmu web realizuji na této platformě.
 • Konzultace, kritika, mentoring – rád zhodnotím váš web nebo aplikaci a řeknu vám konkrétní náměty na jejich zlepšení.
 • Kurz pro UI designéry – pro grafiky a UI designéry, kteří se chtějí zdokonalovat v navrhování uživatelských rozhraní, tvořím kurz Designui [dizajnuj].

3 roky jsem se pohyboval v oblasti vývoje a více jak 5 let se věnuji oblasti designu. Co při spolupráci se mnou oceníte?

 • Soustředím se na detail, funkčnost, vizuální čistotu a jednoduchost.
 • Umím naslouchat a mám estetické cítění v oku.
 • Jsem samostatný, flexibilní a dodržuji termíny.
 • Zvládnu pracovat i v týmu.

Navrhuji systematicky a podle grafických pravidel a principů. Kladu důraz na typografii a práci s mřížkou. Každý tvar, mezera a velikost prvku má své opodstatnění. Návrhy zpracovávám v editorech Sketch nebo Figma. Všechny benefity, proč byste měli se mnou spolupracovat najdete na mém webu.

Vystudoval jsem obor specializovaný na webové aplikace na Mendelově univerzitě v Brně. Mám bohaté zkušenosti s programováním a kódováním webů a aplikací. Od roku 2014 jsem kódoval a navrhoval weby a aplikace v brněnské agentuře a od roku 2016 si na volné noze buduji vlastní značku a nabízím své služby zákazníkům.

Ukázky práce:

Truss Aluminium Factory E-commerceUI design pro StavmetrUI design pro KratésNávrh UI designuNávrh UI designu
Zobrazit všech 17 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Olomouc

Kategorie katalogu:

Průběh spolupráce:

Dobrá a efektivní spolupráce je základ.

 1. Zadání a termín dodání – nejprve probereme vaše požadavky, vytvoříme zadání, které nacením, a určíme si, dokdy bychom měli projekt dokončit. Požádám vás o proplacení 50% zálohy.
 2. Realizace zakázky – pro realizaci projektu si vyhraďte čas. Připravte si materiály a komunikujte.
 3. Průběžné konzultace díla – rád s vámi budu řešit důležité problémy a připomínky k dílu, které na základě pádných argumentů zohledním a zapracuji.
 4. Průběžná fakturace – zhruba v třech čtvrtinách práce vám vystavím průběžnou fakturu. Slouží jako záloha za již odvedenou práci. V případě většího rozsahu práce vystavím průběžných faktur více.
 5. Schválení a předání díla – jakmile vyřešíme všechny vaše připomínky k dílu a jakmile bude dokončeno, vystavím vám poslední závěrečnou fakturu. Po přijetí platby na účet vám na vyžádání pošlu veškeré zdrojové soubory.
 6. Další práce nebo reklamace – pokud budete mít zájem o další rozšiřující práce, domluvíme se a vytvoříme nové zadání. V případě, že během testování návrhu zjistíte, že uživatelům nějaká část rozhraní způsobuje problémy a já uznám, že je to oprávněné, návrh vám zdarma opravím.

Kontaktní informace

Bc. Lukáš Augusta
Webdesigner a UI Designer
Hraniční 15/17
Olomouc
779 00
Mobil:739 094 568
Email:luk.augusta@gmail.com
Web:www.lukasaugusta.cz
Facebook:Facebook lukasaugustadesigner
Instagram:Instagram lukas_augusta_designer
LinkedIn:LinkedIn lukas-augusta
Twitter:Twitter lukasaugusta
Dribbble:Dribbble lukasaugusta
Medium:Medium lukasaugusta
Messenger:Facebook Messenger lukasaugustadesigner
Účet:1539830010 / 3030
:05346177

Doporučení z první ruky

Lukáš má cit pro čistý design. Velká výhoda je, že se velmi dobře vyzná i v CSS, takže věci, které dělá, jsou i nakódovatelné, nejen hezky vypadající. Naposledy nám vytvářel UI onboardingu hlídaček, kde se nám podařilo zvednout konverzi o 80 %.
Petr Šigut

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS