Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Bíca

Lukáš Bíca

fotograf, kameraman a střihač

Lukáš Bíca
Lukáš Bíca - logo

Vytvořím vám kreativní foto a video obsah pro vaši propagaci na internetu a sociálních sítích:

  • Fotografie – fotografování portrétů, lifestyle fotografií a módy; kreativní focení produktů a obsahu pro sociální sítě, internetové prezentace apod. Vždy hledám neotřelé způsoby, jak diváka zaujmout. Obyčejné věci ukazuji v jiném světle a perspektivě.
  • Video – natáčím, režíruji a stříhám poutavá videa, která posílí image vaší firmy, zvýší vaši sledovanost a přinesou požadované výsledky. Také točím firemní náborová videa, krátké video vizitky a hudební videoklipy. Zaměřuji se na menší kreativní formáty, které se obejdou bez astronomických rozpočtů na realizaci. U náročnějších projektů sestavím celý filmový štáb. Zakládám si na kvalitní kameře, svěžím a moderním střihu.

Fotografování a videu se věnuji mnoho let. Mými klienty jsou nejčastěji lidé, kteří oceňují kreativitu, osobitý styl, vysokou kvalitu a neformální přátelský přístup. Moji aktuální fototvorbu najdete na Instagramu, videotvorbu na portále Vimeo.

Fotogalerie:

Lifestylová a módní fotografieLifestylová a módní fotografieFotoportrét dívkyLifestylová a módní fotografieLifestylová a módní fotografie
Zobrazit všech 37 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha

Kategorie katalogu:

Vybraná videa:

Všechna moje videa na Vimeo »

Kontaktní informace

Lukáš Bíca
Koněvova 2455/239
Praha 3
130 00
Mobil:739 385 899
Email:contact@lukasbica.com
Web:www.lukasbica.com
Facebook:Facebook lukasbicacom
Instagram:Instagram lukasbicacom
Vimeo:Vimeo lukasbicacom
Účet:192947396 / 0300 (ČSOB)
:07373805 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Lukáše znám dlouho jako spolehlivého zaměstnance, a proto jsme ho ve firmě oslovili s nabídkou natočení zákaznických videí na strategickou konferenci. A nespletli jsme se! Skvělá volba! Videa byla naprosto bez chyby, skvěle sestříhaná a měla šmrnc! Lukáše mohu jen a jen doporučit! Je to profík, který ví, co dělá!
Vlasta Páchová
HR Business Partner, České Radiokomunikace a.s.

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS