Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lukáš Cypra > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lukáš Cypra — konzultant, mentor a externí obchodní ředitel pro B2B segment

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Ing. Lukáš Cypra:
Lukáš se mnou externě spolupracoval dvanáct měsíců na pozici Co-CSO. Výsledkem naší spolupráce je mimo jiné nová obchodní strategie, detailně popisující CO, KOMU a JAK Lundegaard prodává, aktualizovaný obchodní proces s důrazem na prioritizaci aktivit, kterým se má obchodní tým věnovat. Lukáš pomáhal také v oblasti KDO u nás prodává, včetně revize obchodních rolí a výběru vhodných uchazečů. Kodifikovanou obchodní strategii jsme aplikovali do praxe, včetně výběru a implementace nového CRM, které nyní mnohem aktivněji podporuje obchodní aktivity. Celý projekt hodnotím jako velmi přínosný jak pro mne osobně, tak pro Lundegaard.

Jiří Tonar

Managing Director, Lundegaard, s.r.o.
www.lundegaard.eu ~ jiri.tonar@lundegaard.eu
Spolupráce s Lukášem nám pomohla významně otočit kormidlem jedné z divizí společnosti a odstartovat změnu obchodní strategie softwarového produktu na firmu, která poskytuje širší portfolio služeb. Jsme tak schopni konkrétněji a ve větším záběru řešit potřeby našich zákazníků. Společně jsme prošli změnou zacílení této divize a s Lukášovou pomocí jsme vytvořili novou obchodní strategii, proces a postupy. Na základě těchto kroků jsme odstartovali první konkrétní obchodní aktivity, které zatím plní naše očekávání. Se spoluprací jsme byli spokojeni a doporučujeme.

Stanislav Madron

člen správní rady, Clevermaps, a.s.
www.clevermaps.cz ~ stanislav.madron@clevermaps.cz
S Lukášem spolupracujeme několik měsíců a konzultujeme s ním důležité momenty v životě naší agentury. Dokáže nám vždy skvěle nastavit zrcadlo a pomocí koučingu nám pomáhá najít správné řešení. Hned při prvním setkání přesně pochopil náš osobitý styl a naše hodnoty. Z každého setkání odjíždíme s pocitem, že přesně víme, co a jak máme v nejbližších dnech udělat. Oceňujeme zejména velmi praktické rady, které nám pomáhají naplňovat naši vizi.

Jakub Michl

CEO, Beneš & Michl, s.r.o.
www.benes-michl.cz ~ jakub.michl@b-m.cz
S Lukášem spolupracuji přes rok. Pomáhá nám v oblasti obchodní strategie. Přináší velmi cenné rady a doporučení. Zároveň mu záleží, abychom je i skutečně realizovali a nezůstaly pouze na papíře. Spolupráci s ním určitě doporučuji.

Adéla Masaryková

Country managerka, Empire – The Know-How Institute
www.empire-skola.cz ~ masarykova@empire-skola.cz
Lukáš je absolutní profesionál v tom, co dělá. Vždy nám dokázal skvěle poradit s empatií jemu vlastní. Kromě toho všeho je velký sympaťák a dobře se s ním povídá. Určitě doporučuji využít jeho služeb, nebudete litovat.

Jan Beneš

Jednatel a kreativní ředitel, Beneš & Michl, s.r.o.
www.benes-michl.cz ~ jan.benes@b-m.cz
Bc. Petr Moučka
I přesto, že sám funguji jako podnikatelský poradce, nechal jsem si od Lukáše vypracovat doporučení a strategii rozvoje pro můj další business (www.sorudo.cz). Práce s ním byla velmi příjemná, efektivní a rychlá. Výsledky analýzy, kterou pro nás udělal, mne v mnoha bodech překvapily a pomohly mi se na celý projekt podívat z nové perspektivy. Lukáš je rozhodně profesionál a rád s ním budu znovu spolupracovat.

Bc. Petr Moučka

podnikatelský poradce a mentor pro startupy, živnostníky a firmy
Lukáš byl pro nás skvělým průvodcem v rámci Kreativního inkubátoru DEPO2015. Byl daleko více než koučem a splňoval přesně to, co má správný facilitátor mít. Neříkal nám co máme dělat, ale poslouchal a vždy se správně zeptal, což mělo za výsledek, že jsme si spoustu věcí uvědomili díky němu sami a mohli jsme s ním konzultovat obchodní záležitosti, které jsou pro nás stále něčím novým jakožto mladí designéři a kreativci. Lukáš byl trpělivým a citlivým moderátorem často i velmi citlivých otázek a dokázal nám nastavit potřebné zrcadlo, konfrontovat nás s opravdovým business světem a dostat nás z vzletných kruhů do kruhů konkrétních. Začali jsme díky němu přemýšlet konkrétně a ne jen v intencích vize a záměru, což nám velmi chybělo. Co je důležité říct, že nás těšila tato spolupráce neboť to Lukáš bral mnohem zodpovědněji a proaktivněji, než kdyby to byl jeho pouhý rutinní úkol. Na Lukášovi bylo vidět, že o našich problémech přemýšlel i jindy než na společných setkáních a velmi pečlivě se snažil pochopit náš business model a přidané hodnoty. Lukáš je citlivý a zapálený business mentor, kterého určitě doporučujeme všem mladým a začínajícím střelcům, jako jsme my.

Petr Rubáček

Co-founder, Remembership
www.rmbr.cz ~ petr@rmbr.cz
S Lukášem jsme začali spolupracovat teprve nedávno, ale už teď vidíme 2 významné benefity. Ujasnili jsme si naši obchodní strategii a díky tomu naše aktivity lépe a efektivněji směřujeme. A také jsme společně připravili a nasazujeme CRM řešení, díky kterému budeme moci mnohem aktivněji pracovat se zákaznickými daty, které máme k dispozici. Spolupráce je rozhodně přínosná a počítáme s tím, že bude pokračovat i v dalších oblastech.

Milan Kantor

jednatel firmy TopSwim, s.r.o.
www.topswim.cz ~ info@topswim.cz ~ +447816953347
Spolupráce s Lukášem Cyprou splnila moje očekávání. Jeho služby mohu jen doporučit.

Milan Němeček

jednatel firmy Chapiteau s.r.o.
www.chapiteau.cz ~ milan.nemecek@chapiteau.cz
Lukáš dokázal velmi rychle a přesně pochopit jak naše produkty (přestože jsou velmi specifické), tak i naše potřeby, možnosti a nedostatky. Jeho konzultační práce nám pomohla zpřesnit zaměření našeho obchodního úsilí a zároveň jsme si ujasnili, jakým směrem se musíme vydat. Jeho odbornost je umocněna sympatickou osobností, takže je radost s ním pracovat! Jedná se o člověka se širokým rozhledem, který vnímá svět v jeho hloubce i komplexnosti a se kterým můžeme sdílet podobné životní hodnoty.

Martina Dražská

jednatelka Bluenomics, s.r.o.
www.bluenomics.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS