Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lukáš Flekal

Ing. Lukáš Flekal

grafický designér

Ing. Lukáš Flekal
Ing. Lukáš Flekal - logo

Nabízím profesionální vektorové ilustrace, návrhy tiskovin, grafiky webů a aplikací:

  • Vektorové ilustrace – obrázky a ikony pro web i tištěná média. Vytvářím i vektorové ilustrace ve 3D.
  • Tiskoviny – návrh tiskovin, letáků, plakátů, vizitek a dalších „analogových“ materiálů. Vůni čerstvě vytištěného se nic nevyrovná. Možná jen hotový sítotisk pod konečky prstů.
  • Webová grafika – mám velice dobrý přehled v kódování webu a webdesignu (sám jsem vytvořil několik menších webů od návrhu po realizaci), věnuji se ale především webové grafice. Dobře vím, co si mohu v grafickém návrhu webu dovolit, abych kodérům zbytečně nekomplikoval práci. Responzivita je pro mne samozřejmostí.

Původem jsem strojní inženýr, což se projevuje hlavně citem pro detail a hledáním co nejjednoduššího, ale hlavně funkčního řešení. Preferuji základní geometrické tvary a omezenou paletu barev bez zbytečných ozdob. Duší jsem minimalista. Pro práci používám profesionální software Adobe, Autodesk Fusion 360 a Blender.

Ukázky práce:

Ilustrace pro Prague GuideIlustrace pro Prague GuideIlustrace pro Prague GuideVektorové ilustrace pro web informačního systému QiWebdesign - školní zahrada
Zobrazit všech 13 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Lukáš Flekal
Bayerova 804/36
Brno
602 00
Mobil:724 579 773
Email:lukas@flekal.com
Web:www.flekal.com
Facebook:Facebook lukasflekaldesign
Twitter:Twitter lukasflekal
:88177432

Doporučení z první ruky

Na webu www.skolni-zahrada.cz jsme s Lukášem spolupracovali po stránce designu i programování. Jde o jednoduché stránky, kde byla zásadní grafika, práce s logem, jednoduché ikony a snadná orientace pro návštěvníka. Stránky byly vytvořeny velmi rychle, splňují naše požadavky na design a zároveň jsou jednoduché a nápadité. Spolupráci s Lukášem vřele doporučuji.
Martin Kříž
Vedoucí Ekocentra | Chaloupky

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS