Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lukáš Flekal > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lukáš Flekal — grafický designér

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Lukáš Flekal:
V Dactyl Group jsme s Lukášem spolupracovali na několika projektech a pokaždé jsem dostali skvělý výstup přesně podle našich představ. Lukášovy zkušenosti a profesionální přístup jsme využili zejména u našeho projektu pro pražský magistrát, kde bylo třeba integrovat grafické ilustrace do již připravené předlohy grafiky pro mobilní aplikace. Lukáš nejenže vytvořil skvělé ilustrace, ale ve výsledku u mobilních aplikací dotvořil celou identitu, která byla upřednostněna samotnou primátorkou před jinými návrhy. Spolupráci s Lukášem tedy můžeme jednoznačně doporučit, protože s ním sami plánujeme nadále spolupracovat!

Milan Doubek

CEO | Dactyl Group
www.dactylgroup.com ~ milan.doubek@dactylgroup.com ~ 607 149 073
Na webu www.skolni-zahrada.cz jsme s Lukášem spolupracovali po stránce designu i programování. Jde o jednoduché stránky, kde byla zásadní grafika, práce s logem, jednoduché ikony a snadná orientace pro návštěvníka. Stránky byly vytvořeny velmi rychle, splňují naše požadavky na design a zároveň jsou jednoduché a nápadité. Spolupráci s Lukášem vřele doporučuji.

Martin Kříž

Vedoucí Ekocentra | Chaloupky
www.skolni-zahrada.cz ~ martin.kriz@chaloupky.cz ~ 775 740 221
S Lukášem vytváříme netradiční a originální grafiku. Umí ji nachystat jak pro digitální prostředí, tak i pro tiskoviny. Jak naší agentuře, tak i jemu vyhovuje plánování. Díky tomu se můžeme spolehnout na kvalitní výstupy v dohodnutých termínech, což u externisty není časté. Lukáše mohu pro takovou formu spolupráce osobně doporučit.

František Blumenstein

digitální agentura Digishock, Brno
www.digishock.cz ~ frantisek.blumenstein@digishock.cz
S Lukášem spolupracujeme dlouhodobě. Zajišťuje nám většinu grafických výstupů, nejčastěji se jedná o nejrůznější typy letáků. Oceňuji hlavně jeho nápaditost a také to, že dodržuje termíny – mnohdy ještě s předstihem.

Vladimíra Krejsová

PR a copywriting | DC Concept
www.qi.cz ~ vladimira.krejsova@dcconcept.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS