Lukáš Frei

parťák pro online svět

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR; osobně Plzeň, Praha a okolí

Jsem nadšeným zastáncem svobodného podnikání, které pochází ze srdce.

Už 8 let pomáhám menším firmám a nezávislým profesionálům s online marketingem. Mnou vytvořené dlouhodobé marketingové strategie vycházejí z toho nejdůležitějšího – z poslání klienta a jeho jedinečnosti.

V rámci propagace v online prostoru se zaměřuji na design a realizaci holistických webů. To znamená, že k tvorbě efektivního webu přistupuji celostním způsobem. Od prozkoumání klientova podnikání a motivace cílových zákazníků přes sestavení marketingového mixu a obsahového modelu webu až po technickou realizaci a následné měření a vyhodnocování. Hledám pro klienta nejvhodnější cesty jak zaujmout, uvažuji v souvislostech a těžím ze synergií jednotlivých marketingových aktivit. Během své praxe jsem spolupracoval s desítkami klientů.

Hledáte-li spolehlivého parťáka pro své podnikání online, jsem váš člověk. Zajistím pro vás všechny klíčové činnosti. Na starost si kromě tvorby webové prezentace mohu vzít také organizování vybraných specialistů, pravidelný servis webu a vyhodnocování úspěšnosti pro další rozvoj pomocí nástrojů datové analýzy.

Moje aktuální hodinová sazba je 1.000 Kč. Minimální čas pro standardní rozsah holistického webu je 48 hodin, celkové ceny se tedy pohybují od 48.000 Kč.

Pro nezávislé profesionály aktuálně připravuji také workshop Marketingový startovač, ve kterém budu účastníky provázet tvorbou efektivního webu krok za krokem. Pokud si chcete vytvořit vlastní web během dvou dní svépomocí, sledujte můj web.

Průběh spolupráce:

  1. Sejdeme se, a to nejlépe na osobní schůzce, kde se zeptám na vše důležité. Včetně vašeho poslání, situace, očekávání, cílů, zákazníků, konkurence a tak dále.
  2. Sestavím jednoduché zadání, kde bude jasně vypsaný rozsah služeb, cena a termíny.
  3. Zapracuji návrh – průzkum trhu, online strategii a obsahový model webových stránek.
  4. Sejdeme se ještě jednou, abychom celý navrhovaný plán prošli a doladili detaily.
  5. Příprava obsahových materiálů dle modelu webu jako jsou texty a fotky bude na vás nebo najatém specialistovi.
  6. Web technicky zrealizuji a nastavím vše potřebné. Případně najdu a domluvím spolupráci s vybranými specialisty.
  7. Reálný výsledek pak vyhodnotím pomocí uživatelského testování a datové analytiky. Součástí bude i návrh případných změn a doporučení dalších akcí.
  8. Dlouhodobě můžeme pokračovat na postupném vyhodnocování a vylepšování marketingu. Pomoci mohu také paušálním komplexním servisem.
Lukáš Frei
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Lukáš Frei
Fibichova 854/7
Plzeň
323 00
Mobil:776 615 969
Email:online@lukasfrei.cz
Web:lukasfrei.cz
LinkedIn:lfrei
Facebook:lukas.frei.1272
Účet:1235963017/3030
IČ:03775941

Doporučení
z první ruky

Lukáš stál u zrodu webových stránek Změna pro život. Dal celému projektu fazónu, tedy vymyslel strukturu webu, strategii propagace a poradil mi, jak tvořit obsah webu. Cítím, že když Lukáš na něčem pracuje, přeje si úspěch projektu a společně se zadavatelem jde za tímto cílem s radostí a s lehkostí. Velice jsem ocenila, že postupoval systematicky, všemu jsem rozuměla, věděla jsem, jaké kroky nás čekají, vše pečlivě kontroloval a hodnotil a o všem informoval, je rozhodný a umí si poradit v každé situaci. Dodržet termíny je u Lukáše standard. Mému projektu dodal vítr do plachet a osvěžil moji mysl. Lukáš je člověk, se kterým je radost spolupracovat.

Michaela Alali Beitlová

online kurz celostní medicíny