Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Kudláček

Lukáš Kudláček

správce investičního majetku, poradce a analytik pro kapitálové trhy

Lukáš Kudláček
Lukáš Kudláček - logo

Od roku 2008 se naplno věnuji investicím, kapitálovým trhům a analýzám různých investičních příležitostí. Také spravuji rodinné investiční majetky – pro privátního klienta jsem v uplynulém roce rebalancoval rodinný investiční majetek, spravoval akciové, dluhopisové a derivátové portfolio s celkovým zhodnocením +16,7 %. Pomohu vám v těchto oblastech:

 • Správa majetku – spravuji investiční rodinný majetek pro privátní klientelu, nemovitosti, investice, fondy, akcie, dluhopisy a obchoduji na burzovním trhu.
 • Poradenství pro kapitálové trhy – analýza a návrh úprav portfolia na klíč v oblasti podílových fondů, akciových pozic, dluhopisů, derivátů, certifikátů, všeho, co lze na burzovním a mimoburzovním trhu obchodovat.
 • Analytika – analýzy na klíč v oblasti kapitálových trhů a aktuálního dění na burze, analýzy s návrhem úprav portfolia, analýzy společností, specifické analýzy (zpracovával jsem analýzy od vysychání spodních vod, přes úhyny včelstev a analýzy nadcházejících senátních voleb pro konkrétní obvod, po analýzy geopolitické situace týkající se Turecka či Ruska).

motto: To podstatné a rozhodující se nachází pod povrchem. Pomohu vám zanalyzovat, co se nachází pod povrchem vašeho investičního portfolia.

Mám zkušenosti jako senior burzovní makléř a vedl jsem celý tým senior makléřů. Byl jsem součástí analytického a projektového oddělení v makléřské firmě, podílel se na tvorbě investičních produktů a zprostředkovával mimoburzovní obchody. Orientuji se v makroekonomických datech a umím dělat analýzu mikroekonomické situace společnosti a s tím spojená rozhodnutí, zda je vhodné nakupovat, či nikoliv. Dokážu odhadnou, jak situaci společnosti ovlivní okolní trh, odvětví, politika apod.

Studoval jsem Civilní inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně a Globální podnikání a management na Newton College v Brně. Skvěle se domluvím anglicky.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Anglie

Kategorie katalogu:

Vybrané pracovní zkušenosti

 • 2017–dosud, Family office – privátní správce investičního majetku, finanční poradce a analytik
 • 2016–dosud, Epoch Media Group – rozvoj podnikání, analýza dat, řízení projektů
 • 2016–2017, Cyrrus – obchodník s cennými papíry, vedoucí senior makléřů/obchodníků, člen investičního, produktivního, rozvojového a řídícího výboru, mediátor, analytik
 • 2011–2017, Cyrrus – obchodník s cennými papíry, senior makléř/obchodník, člen investičního výboru, krizová komunikace
 • 2009–2011, Broker Consulting – finanční plánování, obchodník, finanční specialista, analytik
 • 2008, Cosect, korporátní obchodník technologického parku se zaměřením na šifrovací systémy
 • 2005–2008, Aukční společnost AVE – výkonný ředitel, licitátor veřejných dražeb
 • 2003–2006, Advokátní kancelář JUDr. Karel Kudláček – tajemník kanceláře, zmocněnec, manažer konkurzní agendy

Kontaktní informace

Lukáš Kudláček
Opatovická 1737/3
Praha 1
110 00
Mobil:603 881 528
Email:lukas.kudlacek@protonmail.ch
Web:www.lukaskudlacek.com
Twitter:Twitter lukaskudlacek
LinkedIn:LinkedIn lukaskudlacek
Účet:2001230958 / 2010 (Fio)
:74285718

Doporučení z první ruky

S panem Kudláčkem jsem na denní bázi spolupracoval dva roky na správě diverzifikovaného portfolia a jeho osobně i jeho služby mohu určitě doporučit. Kromě samotného portfolia (akcie, dluhopisy, deriváty, měny) pro mne vždy byly cenné i diskuze nad jinými finančními i nefinančními investičními aktivy a tématy. I po ukončení spolupráce jsme stále v kontaktu a věřím, že je jen otázka času a okolností, než spolupráci opět aktivujeme. Oceňuji jeho široký rozhled a znalosti, kvalitní analytické schopnosti, osobní a aktivní přístup a pečlivost.
Petr Najman

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS