Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Kudláček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Kudláček — správce investičního majetku, poradce a analytik pro kapitálové trhy

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Lukáš Kudláček:
S panem Kudláčkem jsem na denní bázi spolupracoval dva roky na správě diverzifikovaného portfolia a jeho osobně i jeho služby mohu určitě doporučit. Kromě samotného portfolia (akcie, dluhopisy, deriváty, měny) pro mne vždy byly cenné i diskuze nad jinými finančními i nefinančními investičními aktivy a tématy. I po ukončení spolupráce jsme stále v kontaktu a věřím, že je jen otázka času a okolností, než spolupráci opět aktivujeme. Oceňuji jeho široký rozhled a znalosti, kvalitní analytické schopnosti, osobní a aktivní přístup a pečlivost.

Petr Najman

Spolupracoval jsem s Lukášem několik let ve společnosti Cyrrus jako makléř. Bylo po mne a moje klienty velmi přínosné s ním spolupracovat, jednak pro jeho vstřícnost a ochotu, a také hlavně pro jeho široký přehled a odhad na trhu. Konzultoval jsem s ním jak aktuální tržní situaci, zda je vhodné nakupovat či nikoliv, tak jednotlivé pozice. Mohu jeho analytické schopnosti jen doporučit.

Jan Šťastný

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS