Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Lacina

Lukáš Lacina

kameraman a videotvůrce se specializací na reklamy, firemní spoty a promo videa

Lukáš Lacina

Vytvořím pro vás nebo vaši firmu video, které nejen zaujme, ale přivede i nové zákazníky. Nabízím kompletní služby videoprodukce s hlavním zaměřením na reklamy, firemní spoty a promo videa.

  • Díky sledování aktuálních trendů vám zaručím moderní a kvalitně zpracované video.
  • Součástí mého procesu tvorby je konzultace s klientem, příprava scénáře na míru, obhlídky lokací a precizní výběr správné techniky.
  • Během samotného natáčení nasvítím scénu tak, aby vyniklo to nejdůležitější.
  • Vizuální stránku ve střižně podpořím sound designem, který diváka vtáhne do děje. Vše podtrhnu vhodným color gradingem. Tyto zdánlivě malé kroky vykouzlí tu správnou atmosféru vašeho videa.

V oblasti natáčení se pohybuji přes 6 let a během této doby jsem nabral mnoho zkušeností jako jednotlivec i jako člen velkého štábu. Vzdělávám se každý den a svoji práci odvádím vždy na 100 %.

Mé nejlepší práce: jednoznačně reklamy pro Vario Vila a Bistro J&J.

Ve volném čase se také věnuji tvorbě outdoorových filmů – můj film Brotrip jste mohli vidět na mezinárodním horolezeckém festivalu v Teplicích. Rovněž jsem spolupracoval na oceňovaném dokumentárním filmu Connection.

Fotogalerie z natáčení:

Filmování reklamy pro Bistro J&J | momentka z natáčeníNatáčení firemního spotu – propagačního videaNatáčení firemního spotu – propagačního videaNatáčení firemního spotu – propagačního videaFilmování reklamy | momentka z natáčení
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, Praha, Šumperk

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Kontaktní informace

Lukáš Lacina
Na Spojce 9
Praha 10
101 00
Mobil:774 169 750
Telefon:774 169 750
Email:laky.lacina@gmail.com
Web:lukaslacina.com
Facebook:Facebook lukaslacinaproduction
Instagram:Instagram lukas_lacina
YouTube:YouTube lukaslacina
WhatsApp:WhatsApp 420774169750
:07061480

Doporučení z první ruky

S panem Lacinou jsem měl tu čest spolupracovat v rámci tvorby propagačního videa pro mé podnikání. Byl jsem poměrně nervózní z toho, jak celé natáčení bude probíhat. Ale díky profesionalitě pana Laciny se nakonec jednalo o velmi příjemně strávený čas završený naprosto skvěle a musím opět zopakovat — profesionálně zpracovaným videem. Výsledek neposuzuji pouze ze svého pohledu, ale i z velmi pozitivních reakcí okolí a hlavně mých klientů. Za mě jedině doporučení a pokud mě budou do budoucna čekat další projekty, nemám kde jinde hledat a doufám, že spolupráce s panem Lacinou bude pokračovat.
Michal T.

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS