Lukáš Lacina

kameraman a videotvůrce se specializací na reklamy, firemní spoty a promo videa

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, Praha, Šumperk

Vytvořím pro vás nebo vaši firmu video, které nejen zaujme, ale přivede i nové zákazníky. Nabízím kompletní služby videoprodukce s hlavním zaměřením na reklamy, firemní spoty a promo videa.

  • Díky sledování aktuálních trendů vám zaručím moderní a kvalitně zpracované video.
  • Součástí mého procesu tvorby je konzultace s klientem, příprava scénáře na míru, obhlídky lokací a precizní výběr správné techniky.
  • Během samotného natáčení nasvítím scénu tak, aby vyniklo to nejdůležitější.
  • Vizuální stránku ve střižně podpořím sound designem, který diváka vtáhne do děje. Vše podtrhnu vhodným color gradingem. Tyto zdánlivě malé kroky vykouzlí tu správnou atmosféru vašeho videa.

V oblasti natáčení se pohybuji přes 6 let a během této doby jsem nabral mnoho zkušeností jako jednotlivec i jako člen velkého štábu. Vzdělávám se každý den a svoji práci odvádím vždy na 100 %.

Mé nejlepší práce: jednoznačně reklamy pro Vario Vila a Bistro J&J.

Ve volném čase se také věnuji tvorbě outdoorových filmů – můj film Brotrip jste mohli vidět na mezinárodním horolezeckém festivalu v Teplicích. Rovněž jsem spolupracoval na oceňovaném dokumentárním filmu Connection.

Fotogalerie z natáčení

Filmování reklamy pro Bistro J&J | momentka z natáčení Natáčení firemního spotu – propagačního videa Natáčení firemního spotu – propagačního videa Natáčení firemního spotu – propagačního videa Filmování reklamy | momentka z natáčení
Zobrazit všech 8 náhledů

Ukázky práce:

Lukáš Lacina

Kontakty

Lukáš Lacina
Na Spojce 9
Praha 10
101 00
Mobil:774 169 750
Telefon:774 169 750
Email:laky.lacina@gmail.com
Web:lukaslacina.com
Facebook:lukaslacinaproduction
Instagram:lukas_lacina
YouTube:lukaslacina
WhatsApp:420774169750
IČ:07061480

Doporučení
z první ruky

S Lukášem jsme spolupracovali na natáčení case study videa. S cenovou nabídkou a komunikací jsme byli velmi spokojeni. Natáčení probíhalo bez potíží a finální data byla dodána velmi rychle. Určitě doporučujeme.

M. K.

Safetica a.s.