Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Soukup

Lukáš Soukup

projektový manažer

Lukáš Soukup

Jako projektový manažer vám pomohu zrealizovat změny a přeměnit vaše vize a nápady ve skutečnost — společně nastavíme efektivní procesy a strategii, která povede k tomu nejlepšímu výsledku. Během své kariéry jsem úspěšně vedl celé týmy a rozsáhlé projekty pro menší i větší společnosti. Mám dobré znalosti v prodeji i marketingu a nedělá mi problém prezentovat nebo školit v mezinárodním prostředí. Svým klientům nabízím:

  • projektové řízení
  • rozvoj obchodu
  • vývoj produktů
  • odborné konzultace

Vystudoval jsem Masarykovu univerzitu v Brně a Metropolitní univerzitu v Praze. Mám přes 17 let zkušeností v projektovém i produktovém řízení. Nastavoval jsem strategie a řídil projekty pro General Electric v Česku i USA, vytvářel jsem produkty a vedl rozvojové projekty, mj. pro společnost BSC nebo ABRA Software. V roce 2010 jsem založil LukyLab a jsem také spoluzakladatelem neziskového projektu Science Café.

Status:

k vašim službám

Působnost:

země EU

Kategorie katalogu:

Referenční projekty

Kontaktní informace

Lukáš Soukup
Tržiště 366/13
Praha 1
118 00
Mobil:603 414 267
Email:lukas@lukylab.com
Web:lukylab.cz
Facebook:Facebook lukas.soukup
LinkedIn:LinkedIn lukassoukup
Účet:196317092 / 0600 (Moneta)
:29019559

Doporučení z první ruky

Lukáš je při práci na svých projektech velmi koncentrovaný a neustále přichází s novými nápady, jak něco dělat lépe. Nemluvě o tom, že je stále velmi organizovaný.
Stanislav Blažek
manažer dlouhodobého rozvoje, Mondeléz International

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS