Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Svoboda > Ukázky práce > Webové stránky a rezervační systém pro sportovní areál ve Velké Bystřici

Webové stránky a rezervační systém pro sportovní areál ve Velké Bystřici

Kompletní webové stránky areálu (grafický návrh, kódování, správa obsahu). V rezervačním systému je možné spravovat rezervace pro několik druhů sportovišť (víceúčelové hřiště, sportovní hala, tenisové kurty, ...) a sledovat jejich vytížení.

Zobrazuji položku č. 14 z celkem 15 položek v této galerii:

Webové stránky a rezervační systém pro sportovní areál ve Velké Bystřici
« Předcházející Viacon.cz - kompletní web včetně administrace na míru  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky CAGI  (zobrazit v plné velikosti)Web pro Juniorské mistrovství světa v orientačním běhu  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky a rezervační systém pro sportovní areál ve Velké Bystřici  (náhled aktuálně zobrazené položky)Nové webové stránky kouzelnického dua New Absolon  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Lukáš Svoboda

Mgr. Lukáš Svoboda

kodér — Převod grafických návrhů do čistého a srozumitelného HTML/CSS kódu pro české i zahraniční klienty. Zkušenosti s prací ve vícečlenných mezinárodních týmech, s kódováním emailových kampaní, Bootstrapem, SVG a CSS animacemi. Přes 10 let praxe, reference.
Status: dostupný jen pro krátké jednorázové projekty od ledna 2019 ~ hvězdička 12 doporučení
Mobil: 777 999 332 ~ Email: info@lukassvoboda.cz ~ Web: www.lukassvoboda.cz
Místo: Červenka (Olomoucký kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Lukáš Svoboda Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS