Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Trnka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Trnka — marketingový poradce a koordinátor produkčních aktivit

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Trnka:
Mgr. Vítězslav Válka
Lukáš je přesně ten nezbytný spojovatel, který mi u větších projektů pomohl odříznout se od komplikované komunikace s klientem. Vyřešil požadavky klienta buď sám, nebo s ním dal do kupy dostatečně kvalitní zadání, abych se mohl rovnou vrhnout do práce. Oběhal všechny nezbytné schůzky a kafíčka. Nebojí se zvednout telefon a hledat odpovědi. Vše drží v hlavě. Pro nás vědátorské introverty – nepostradatelný. A zapomněl jsem jednu věc. Lukáš je vždy proaktivní a pozitivně naladěný.

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér a odborník na použitelnost
Ing. Martin Matějů
S Lukášem jsem spolupracoval na několika projektech a vždy to měl dobře pod kontrolou. Těším se a věřím, že se spolu potkáme u dalších nových projektů.

Ing. Martin Matějů

programátor a specialista na WordPress
Mgr. Renata Dimitrov
S Lukášem spolupracuji přes rok. Má velký přehled v různých oblastech marketingu, je kreativní a nadšený pro věc. Zároveň umí vést projekty od začátku do konce a efektivně koordinovat lidi, kteří na projektech pracují. Spolupráce s Lukášem je příjemným a produktivním procesem.

Mgr. Renata Dimitrov

specialistka na Facebook marketing
S Lukášem Trnkou spolupracuji v oblasti internetové reklamy ve vyhledávačích. Je to člověk flexibilní a spolehlivý, který zařídí cokoliv. Dobře se s ním komunikuje a hlavně vždy umí zjistit a definovat, co v konkrétní situaci pomůže řešenému byznysu. To u něj oceňuji jako u zadavatele – nevyvíjí „nějakou“ reklamní činnost, ale vždy zkoumá, jak skutečně prodat a vydělat více než dosud.

Jan Farlík

PPC specialista
jan.farlik@volny.cz ~ 777 709 285
Základem dobrého vztahu je komunikace a s panem Trnkou je komunikace perfektní!

Ing. Vladimír Toman

Area Manager
www.centralchange.cz
Na spolupráci s Lukášem si nejvíc vážím jeho komunikativnosti a spolehlivosti – co se dohodne, i jen ústně, to dodrží. Doufám, že se brzy sejdeme u dalšího společného projektu.

Tomáš Popek

Lukáš Trnka je nejenom stoprocentně spolehlivý, nápaditý a kreativní, ale především také lidsky velice příjemný obchodní partner. Ne vždy se podaří naladit klienta a dodavatele na stejnou vlnu, u Lukáše se to podařilo hned při prvním setkání. Vážím si pracovních vztahů, kde oběma stranám stačí pouhý stisk ruky, kde dohody platí a jako velice příjemný bonus beru takové obchodní nastavení, kdy se můžete při práci i společně zasmát.

Tereza Vránková

marketing a PR, Wüstenrot
S Lukášem se nám velmi dobře spolupracovalo. Nejvíce oceňujeme rychlost, flexibilitu a pozitivní přístup. Lukáš byl ochoten naslouchat a snažil se pochopit naše přání. Určitě jsme s Lukášem nespolupracovali naposledy, máme v hlavě další plány.

Lenka Grohmannová

Mayfield Real Estate
603 889 543
Ve svém životě jsem až dosud vystřídal poměrně hodně profesí, ale vždy se to nějak týkalo obchodu a marketingu a tak jsem potkával a potkávám velmi mnoho lidí. Setkání s Lukášem Trnkou bylo a je pro mě fascinující. Jako první mě na něm zaujala jeho otevřenost a vstřícnost. Při jednání jsem pak oceňoval jeho hluboké znalosti v oboru. Věci, kterými se zabývá jsou navíc neskutečně zajímavé. Jsem opravdu rád za to, že jsem dostal příležitost Lukáše potkat a doufám v dlouhou obchodní spolupráci.

Petr Bogner

obchodní ředitel
S Lukášem Trnkou spolupracuji od roku 2006 ve všech společnostech, kterými jsem prošel. Vážím si jeho flexibility, kvalitního názoru a konstruktivní oponentury, která mi velmi pomáhá v úspěšném zavádění novinek a inovátorských projektů. Velmi se mi líbí, že Lukáš dokáže naslouchat, pečlivě analyzovat a přinášet ucelené řešení. Co slíbí, to dodrží. Na druhé straně dokáže stát nohama na zemi a neslibovat něco, co je nereálné. A to se dnes moc nevidí. Ačkoliv spolupráce s jeho firmou není rozhodně ta nejlevnější možnost na trhu, celková přidaná hodnota, kterou každému našemu společnému projektu dává, je víc než dostatečnou kompenzací a je pro mě vždy první volbou.

Vladimír Staněk

generální ředitel ARAMARK, s.r.o.
www.aramark.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS