Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lukáš Uher

Ing. Lukáš Uher

tvůrce a správce PPC kampaní pro střední e-shopy a na podporu brandu

Ing. Lukáš Uher
Ing. Lukáš Uher - logo

Nabízím efektivní tvorbu a správu PPC kampaní v reklamních systémech AdWords a Sklik. Specializuji se na kampaně pro střední e-shopy a na podporu brandu. V online marketingu se pohybuji přes 5 let a jsem certifikovaný Google Partner.

Preferuji osobní jednání. Na začátku spolupráce si stanovíme cíle kampaní, které budou jasně definovány. Informace o výsledcích a průběhu kampaní se dozvíte z první ruky. Pokud bude něco špatně, nebojím se to říct. Budete tak mít možnost posoudit, jak jsou cíle naplňovány a jak se vám spolupráce se mnou vyplácí.

Vybrané reference: Cyklo Adam, Kuchyně Gorenje, Fitmarkbags, Antiques Cinolter, Automyčka Express, ADK Trade, Webasto.

Reference:

Reference za Kuchyně gorenjeReference za Fitmark ČRReference Antiques CinolterReference Automyčka expressReference ADK Trade
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Lukáš Uher
Pavlovská 589/9
Praha 6
162 00
Mobil:728 161 451
Email:info@lukasu.cz
Web:LukasU.cz
:06453872 (plátce DPH)
DIČ:CZ8709030143

Doporučení z první ruky

S Lukášem spolupracujeme v rámci správy PPC kampaní již několik let. Návštěvnost je, dle našich dat, velmi relevantní a jedná se o rozumně investované prostředky. Lukáš kampaně kontinuálně rozšiřuje a testuje nové možnosti cílení či vzhledu inzerátů. Oceňuji také jeho rychlé reakce a zapracování našich požadavků.
Richard Kettner
CEO Automyčka Express

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS