Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Magdaléna Doležalová

Ing. Magdaléna Doležalová

PR konzultantka a copywriterka

Ing. Magdaléna Doležalová

Chcete úspěšně komunikovat? Je to prosté: musíte slyšet to, co bylo řečeno; říct to, co chcete, aby bylo slyšet; a hlavně – vzájemně si porozumět.

Komunikace = Důvěra = Pozitivní image

Pomáhám firmám i institucím budovat pozitivní vztahy s veřejností a médii (PR) a tvořit textový obsah, který si lidé rádi přečtou a hlavně mu porozumí (copywriting). Nabízím i marketingové poradenství, tedy jakou cestou s vaší cílovou skupinou nejlépe komunikovat. Nastavme společně komunikační strategii vaší značky!

 • PR konzultace – poradenství v oblasti public relations a komunikace měst a obcí se zaměřením na problematiku veřejné správy. Mám zkušenosti i v oblasti vodohospodářství a zdravotnických služeb, nebráním se ale proniknout do tajů i jiných oblastí. Zabývám se komunikací s veřejností, vztahy municipalit i firem s médii, mediální strategií a vystupováním v médiích, krizovou komunikací. Napíšu jak tiskové zprávy, tak třeba uspořádám i tiskovou konferenci. Provádím komunikační audity (jak je organizace vnímána veřejností a jak komunikuje) a navrhnu vám další strategii, tedy jak dále komunikovat určité téma zájmu.
 • Copywriting – řešíte obsah? Jak správně a jednoduše vyjádřit vaše hodnoty, cíle, záměr či poslání? Tvořím textový obsah – jak webů a sociálních sítí, tak třeba tiskovin (brožury, letáky a další), reklamních sloganů atd.
 • Marketing – pomohu s marketingovou komunikací vaší firmy – tedy na základě malé analýzy zjistíme, jaké cesty propagace a komunikace s vaší cílovou skupinou je nejlepší zvolit a pomohu i s jejich produkcí (reklama, veletrhy, eventy, sociální sítě, atd.). Mám kolem sebe několik odborníků z různých oblastí, kteří nám budou nápomocní.

Mám univerzitní vzdělání, vystudovala jsem Žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci a následně Marketingovou komunikaci a public relations na Vysoké škole finanční a správní v Praze. V marketingové sféře se pohybuji od roku 2011, ale zkusila jsem si i obchod, tedy znám problematiku z obou stran. Stejně tak jsem chvíli působila jako novinářka na volné noze, poté přešla na druhý břeh a pracovala jako PR manažerka a tisková mluvčí. Nejvíce zkušeností mám z veřejného sektoru (úřad a zdravotnictví).

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vzdělání a kurzy:

 • 2011–2013, magisterské studium, obor Marketingová komunikace a public relations na Vysoké škole finanční a správní v Praze
 • 2004–2007, bakalářské studium, obor Mediální studia a žurnalistika na Univerzitě Palackého v Olomouci
 • Lektorské dovednosti Tutor – kurz dovedností pro lektorování přípravných kurzů na obor žurnalistika

Vybrané reference:

 • Městský úřad Jičín
  • pozice tiskové mluvčí
  • tvorba komunikační strategie a šíření pozitivní image města Jičína, zodpovědnost za komunikaci s veřejností, media relations, správa a sjednocení webových stránek a sociálních sítí, pořádání eventů a jejich propagace, tvorba městského zpravodaje, interní komunikace
 • Vodohospodářská a obchodní společnost
  • pozice PR manažerky
  • media relations, marketing, social media, realizace eventů
 • Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje
  • pozice PR manažerky
  • nastavení komunikační strategie a zodpovědnost za komunikaci nemocnic Královéhradeckého kraje, udržování vztahů s novináři, monitoring médií, psaní tiskových zpráv a pořádání konferencí, správa webových stránek a sociálních sítí (Facebook a Twitter), pořádání osvětových akcí, Dnů zdraví a jejich propagace, HR marketing – náborové kampaně, veletrhy, odborné konference, tvorba image časopisu, interní komunikace

Kontaktní informace

Ing. Magdaléna Doležalová
Tylova 516
Jičín (Královéhradecký kraj)
506 01
Mobil:736 765 535
Email:info@magdadolezalova.cz
Web:www.magdadolezalova.cz
LinkedIn:LinkedIn magda-dolezalova-copywriter

Doporučení z první ruky

Naše spolupráce trvala téměř šest let a byla vždy vysoce korektní, profesionální, ale i lidská. V té době byla situace v našem městě poměrně politicky nestabilní a působili zde mezi volbami dokonce tři starostové. Komunikace města jako celku tedy nebyla vždy jednoduchá. Se všemi zastupiteli i vedením města ale postupně našla způsob korektní komunikace s cílem především šířit pozitivní image města, a to nejen k veřejnosti, ale i turistům. Zapojena byla jako tisková mluvčí také do cestovního ruchu, spolupodílela se na organizaci našich akcí, tvorbě a správě webu či propagačních materiálů. Psala městský zpravodaj, který v průběhu let vylepšovala. Průběžně a trpělivě také odpovídala na dotazy občanů i médií. Záběr práce byl velmi široký a musím říci, že postavila kvalitní a široké základy komunikace města i úřadu, které mohli její kolegové následně převzít a v práci pro město pokračovat.
Ing. Peter Bareš
tajemník Městského úřadu Jičín

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS