Marcela Hlaváčková

mentorka a koučka osobního a profesního růstu

Status: k vašim službám Působnost: online celá ČR, osobně Pardubice

Jmenuji se Marcela Hlaváčková a jsem mentor a kouč osobního a profesního růstu. Mám 8letou praxi v koučinku Face to Face a přes 4.500 odkoučovaných hodin. Pracuji v Pardubicích, kde mám kancelář, ale i online.

Školu koučů jsem vystudovala u jednoho z našich nejprestižnějších koučů Aleše Kaliny. Mými osobními kouči byli Aleš Kalina a Lucie Königová. Dále jsem se vzdělávala i v jiných koučinkových, psychologických technikách určených k rozvoji osobnosti, posílení sebevědomí, pochopení svých problémů a nalezení jejich řešení.

Můj život byl pestrý na hodně osobních prožitků, ať úspěchů či pádů a problémů. Moji klienti mi dnes a denně obohacují a doplňují moji praxi o své životní příběhy. Jsou to lidé, co si chtějí přátelsky, ale odborně „popovídat“ a rozebrat situaci co právě prožívají. Lidé, co chtějí najít příčinu toho, proč se v jejich životě děje ta situace, ve které jsou. A TI lidé, kteří chtějí změnit svůj život, situaci. Posunout se jiným směrem. Mít v životě štěstí. Dosáhnout svých cílů a přání.

Lidé, které trápí to, že si nevěří v určité oblasti života. Chtějí posílit sebevědomí nebo si uvědomit v čem jsou výjimeční, originální a na jakých hodnotách své osobnosti mají vystavět své kvalitní a šťastné vztahy.

Velice si vážím všech, co se vydají cestou osobního růstu. Proč? Sama jsem si touto cestou prošla a vím, kolik odvahy, práce a uvědomění tato cesta stojí. Ale také vím, že co do této cesty vložíme, to se v dobrém vrátí.

Moc ráda se s vámi potkám při kávě a „přátelském“ popovídání v mé kanceláři či online.

Pokud vás zajímá mé vzdělání či můj příběh, můžete se podívat na můj web, kde naleznete tyto a i další informace www.marcelahlavackova.cz.

Přeji vám krásné dny,

Marcela Hlaváčková

Moje kancelář v Pardubicích

Kancelář pro mentoring a koučování osobního a profesního rozvoje | Pardubice Posezení – kancelář pro mentoring a koučování osobního a profesního rozvoje | Pardubice Příjemné posezení v kanceláři koučky Marcely Hlaváčkové | Pardubice
Marcela Hlaváčková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Marcela Hlaváčková
kancelář v administrativní budově spol. PPP
Masarykovo nám. 1544
Pardubice
530 02

Doporučení
z první ruky

Přiznám se, že jsem člověk, který moc nevyhledává pomoc nějakých terapeutů a koučů, a donedávna jsem byla přesvědčená, že nejlépe si pomohu jen a jen sama tím, že si srovnám logicky věci v hlavě. Ale přišel moment, kdy jsem byla opravdu zoufalá ze své situace v práci a nevěděla si rady s komunikací se svým šéfem. Dokonce jsem přemýšlela nad výpovědí, i když mne práce velmi bavila. V tu dobu jsem se potkala s Marcelou Hlaváčkovou a řekla si, že její koučink přece jen vyzkouším, protože metoda Aleše Kaliny mi přišla poměrně zajímavá a mému mozku pochopitelná. Již po několika sezeních jsem se cítila o mnoho lépe a podařilo se mi náročné období v práci ustát a být nad věcí.

Jitka O.