Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Čapla

Marek Čapla

e-commerce konzultant

Marek Čapla
Marek Čapla - logo

Už řadu let pomáhám e-shopům růst. Zabývám se výkonnostním marketingem, UX designem (PPC kampaně a sociální sítě), analýzou dat i nastavováním procesů pro e-commerce, které vám ušetří čas i náklady. Poradím vám s technologickým řešením i s platformami Shoptet, Upgates a dalšími – API, export a import pro mě rozhodně nejsou cizí slova.

Klienti se na mě nejčastěji obrací v těchto fázích:

  • Startujeme e-shop – potřebujeme poradit, jak začít s prodejem přes internet
  • Máme e-shop, ale roste pomalu – chceme se řídit daty, optimalizovat kampaně a najít nové prodejní kanály
  • Máme e-shop a nestíháme vyřizovat objednávky – potřebujeme propojit a automatizovat procesy

Moje hodinová sazba je 1400 Kč bez DPH (typicky klienti poptávají 1–2 dny mé práce / měsíc).

Tvorbě webů jsem se věnoval už od 16 let. Prošel jsem si kódováním, UX designem, analýzou dat i online marketingem. Nejvíce mě ale oslovila právě oblast e-commerce, kde zužitkovávám všechny své zkušenosti. Těší mě, když se projekty hýbou kupředu a rychle rostou.

Dva roky jsem působil na pozici seniorního produktového manažera ve společnosti Dáme jídlo, kde jsem měl na starost všechny platformy a jejich výkonnost. Dříve jsem se rovněž několik let podílel na projektech v Anglii (konzultace pro E.ON) a v Norsku (konzultace pro DNB). Dnes mj. provozuju vlastní úspěšný e-shop REDCRAFTS.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Marek Čapla
U Kříže 584/30
Praha 5
158 00
Mobil:725 840 085
Email:marek@capla.cz
Web:capla.cz
LinkedIn:LinkedIn marekcapla
Účet:1046474070 / 3030
:86878778 (plátce DPH)
DIČ:CZ9005295519

Doporučení z první ruky

S Markem Čaplou jsem spolupracoval na několika projektech, kdy byl v roli zadavatele resp. produktového manažera. Jeho požadavky byly vždy detailní a nejvíce si cením jeho preciznosti. Spolu s jeho analytickým myšlením se jedná o výbornou kombinaci. V rámci firemní soutěže jsem měl možnost poznat Marka po osobní stránce a jeho nadšení a kreativita pozitivně překvapily nejen mne.
Zdeněk Dubnický
kontraktor na volné noze

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS