Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Marek Hinke

Ing. arch. Marek Hinke

interiérový architekt se specializací na komerční a rezidenční interiéry

Ing. arch. Marek Hinke
Ing. arch. Marek Hinke - logo

Jako interiérový architekt a designér navrhuji komerční a rezidenční interiéry. Mým hlavním cílem je, aby mé návrhy elegantně vystihly klientovu jedinečnost a hodnoty. A protože většina mých klientů nemá zkušenosti se stavebnictvím, zajišťuji pro ně i řízení realizace interiérů, zastupuji je před úřady, dodavateli a stavebními firmami. Kladu velký důraz na efektivní harmonogram prací, což značně sníží náklady a celkový čas na realizaci. Spolupracuji výhradně s prověřenými dodavateli.

Během své praxe jsem spolupracoval s významnými zahraničními i českými architektonickými ateliéry. Mám zkušenosti s architekturou a designem nejen v Čechách, ale například i v Německu nebo Spojených Arabských Emirátech.

Vystudoval jsem obor Architektura a stavitelství na Stavební fakultě ČVUT v Praze. Mluvím anglicky a německy.

Fotogalerie:

Návrh a realizace interiéru | Sankt Poelten, AltmannsdorfNávrh interiéru bytu | Praha-VinohradyNávrh a realizace interiéru | Praha – ModřanyNávrh interiéru zlatnictví Rýdl v PrazeNávrh interiéru – kuchyně | Špindlerův Mlýn
Zobrazit všech 30 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

země EU

Kategorie katalogu:

Jak probíhá spolupráce?

  1. První schůzka. Zakládám si na dobrém poznání osobnosti svých klientů, protože dobře provedený design na míru v sobě musí obtisknut hodnoty jeho uživatele. Naše první schůzka bude primárně zaměřená na představení toho, co vám mohu nabídnout a budeme řešit vaše očekávání od řešeného prostoru. Na základě této schůzky připravím odhadovaný časový rámec projektu a představím vám konkrétní podobu naší spolupráce.
  2. Design. Poté co si odsouhlasíme, jak budeme s projektem postupovat, se dám do návrhu dle našeho úvodního zadání. S ohledem na řešený charakter prostoru tak vznikne návrh, který vám budu prezentovat formou výkresů a high-end vizualizací. Poté, co si na základě vizualizací odsouhlasíme architektonické řešení, dopracuji buď výkresy interiéru do podrobností zadávací dokumentace pro nábytkáře.
  3. Realizace a dozor při stavbě. Na základě odsouhlaseného designu z předchozí fáze pro vás spolu se svými prověřenými dodavateli připravím detailní položkový rozpočet a upřesním harmonogram celého projektu. Vlivem zkušeností s realizacemi podobných projektů spočívá můj přínos zejména ve znalosti procesů spojených s výstavbou, schopnosti zorganizovat realizaci tak, aby trvala co nejkratší dobu a znalosti trhu a prověřených dodavatelů. Díky těmto aspektům tak dokáži klientům přinést výraznou časovou a finanční úsporu.

Pracovní zkušenosti:

  • 2019–současnost, interiérový architekt a designér na volné noze.
  • 2018–2019, architekt ve firmě Prochazka & Partners. Kromě jiného jsem navrhoval a spolupracoval při realizaci fit-outu nadnárodní korporátní firmy s kanceláří o podlahové ploše cca 4.500 m2.
  • 2015–2018, hlavní architekt a interiérový designér ateliéru De.Fakto.cz. K nejzajímavějším projektům patří návrh interiérů obchodů zlatnictví Rýdl v Praze a Brně a návrh bytu na pražských Vinohradech.
  • 2014–2015, architekt v nadnárodní firmě Heinle, Wischer Und Partner, Freie Architekten. Působil jsem jako vedoucí týmu zpracovávajícího architektonické soutěže; paralelně k tomu jsem spolupracoval na vytváření vyšších stupňů dokumentací rozsáhlých budov pro školství.
  • 2013–2014, architekt v německém ateliéru Magma Architecture PartG. Podílel jsem se na návrhu rekonstrukce kanceláří firmy Sharjah a na studii možné přestavby Imperial War Musea v Manchesteru.
  • 2013, architekt v ateliéru Čermák design. Podílel jsem se na návrhu a realizaci několika interiérů a výstavních stánků, včetně jejich koordinace s výrobou a komunikací s dodavateli, zahraničními klienty a veletrhy.
  • 2012–2013, architekt a asistent vedoucího projektu v Bursik Holding. Spolupracoval jsem na návrzích architektury a interiérů veřejných budov, laboratoří, rodinných domů a rekonstrukcí historických budov.

Kontaktní informace

Ing. arch. Marek Hinke
BusinessLink
Plynární 10
Praha 7
170 00
Mobil:725 728 624
Email:marek@hinke.cz
Web:www.hinke.cz
Facebook:Facebook marekhinkearch
:88595650

Doporučení z první ruky

Pan Marek Hinke byl zaměstnán v naší drážďanské kanceláři jako architekt. Jeho vždy nápomocná, přátelská a angažovaná povaha přispívala k harmonické a dynamické týmové práci. Pan Hinke se dokázal díky rychlému porozumění problémům zapracovat v krátkém čase do jemu svěřovaných úkolů. Pan Hinke pracoval samostatně a s velkou mírou svědomitosti. Jemu svěřované úkoly vyřizoval k naší plné spokojenosti a v zadaném časovém rozpětí. Jeho chování k vedení společnosti, profesním specialistům, stejně jako kolegům bylo vždy bezchybné a velmi zdvořilé.
Thomas Heine
Heinle, Wischer Und Partner, Freie Architekten

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS