Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Hnátek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Marek Hnátek — SEO specialista a konzultant

Zobrazuji č. 1120 z celkem 40 doporučení prezentace Marek Hnátek:
Konečně jsem spokojen. Po dlouhé době hledání jsem našel pracovitého, spolehlivého a nápady chrlícího odborníka na optimalizaci a tvorbu obsahu. Jeho práce je inspirativní a pomáhá mi udržet si tempo a motivaci v rozvoji svého webu dál.

Miroslav Žák

provozovatel největší zlínské zastavárny a bazaru U Radnice
www.zastavarnauradnice.cz
S Markovými službami jsem byla velice spokojena. Mohu říci, že je odborníkem ve svém oboru. Poskytl mi individuální školení ohledně budoucích projektů.

Tereza Pulkrtová

PR koordinátorka ČASP Brno
www.caspos.cz
Marek nabízí profesionální služby v oblasti SEO a linkbuildingu. Po zapracování změn jsem zvýšil úroveň svého e-shopu a díky SEO správě jej dále vylepšuji.

Radek Strouhal

provozovatel e-shopu ZefStyle.cz
zefstyle.cz
S Markem spolupracujeme teprve pár měsíců a jen díky změnám on-page faktorů, provedených na základě vstupní SEO analýzy, jsme se na Seznamu a Googlu posunuli nahoru na většinu klíčových slov. Nyní se začínáme přednostně věnovat off-page faktorům a věříme, že to bude mít podobný úspěch jako u on-page faktorů.

Roman Bližňák

provozovatel e-shopu Bagzoom.cz
www.bagzoom.cz
U Marka nenaleznete vyvážený poměr kvality a ceny, ale nadstandardní kvalitu za senzační cenu. Se službami jsem byl vždy nadmíru spokojen.

Michal Jirek

provozovatel e-shopu Čerstvá káva.cz
www.cerstvakava.cz
Služby Marka Hnátka mohu rozhodně doporučit. Sleduje nejnovější trendy a zajímá se o reálné potřeby zákazníků. Komunikace je rychlá a bezproblémová.

Milan Seitler

agentura Reinto
www.reinto.cz
Marek je profesionální linkbuilder s citem pro detail a velmi dobrou samostatnou a tvůrčí prací. Při spolupráci se osvědčil jako samostatný odborník, kterému stačí vyčlenit mantinely a jeho přístup je velice spolehlivý.

Ing. František Szabó

frantisekszabo.cz ~ ja@frantisekszabo.cz ~ 702 015 452
Marka mohu jedině doporučit. Vytvořil nám mikrostránky a od té doby nám nejen vzrostla návštěvnost, ale také jsme se dostali do povědomí více zákazníků. Texty i zpracování grafiky je na profesionální úrovni.

Matěj Bednář

provozovatel e-shopu Farma Python
eshop.farmapython.cz
Marek mi pomáhá realizovat strategii linkbuildingu pro mé klienty. Skvělé zvládá klasické metody a uvádí do praxe i metody nové, čímž klientům pomáhá nejen k lepším pozicím ve vyhledávačích, ale hlavně k získávání relevantní návštěvnosti. Doufám, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat.

David Hořava

PPC a SEO specialista
Marka a jeho SEO kurzy velmi vřele doporučuji jak začátečníkům, tak i pokročilým. Absolvoval jsem několikahodinový individuální kurz, kde jsem se srozumitelně teoreticky i prakticky dozvěděl, jak pracovat s veškerými potřebnými nástroji, analyzovat, získávat odkazy, vyhledávat příležitosti atd.

Boris Debeljak

provozovatel největšího katalogu se soukromým ubytování v Chorvatsku
www.ubytovanivchorvatsku.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS