Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Hnátek > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Marek Hnátek — SEO specialista a konzultant

Zobrazuji č. 2130 z celkem 40 doporučení prezentace Marek Hnátek:
Na Markovi si nejvíce cením jeho komplexního přístupu – zapomeňte na všechny staré postupy, o kterých jste kdy slyšeli. Marek sleduje novinky a trendy a dokáže vám poradit s celou řadou činností, ve kterých je SEO jen jedním střípkem mozaiky. Díky tomu si můžete být jistí tím, že váš byznys opravdu poroste. Spolehlivost a profesionální komunikace je u Marka samozřejmostí a já jsem opravdu velmi rád, že jsem s ním před časem navázal spolupráci, která funguje skvěle a trvá dodnes.

Milan Seitler

vzpominkomat.com ~ milan.seitler@gmail.com ~ 739 673 179
Marka mohu doporučit. Absolvoval jsem sedmihodinové školení v oblasti linkbuildingu a věřím, že nabyté znalosti a postupy (kterých bylo opravdu hodně) zužitkuji při své další profesionální praxi. Děkuji.

Radek P.

Google Apps Partner a ESET partner
www.cleverity.cz
Pan Hnátek realizuje propagaci a úpravy našeho webu. Po spuštění nové verze stránek jsme zaznamenali jak zvýšení návštěvnosti, tak více objednávek. Zvláště přibylo firemních akcí, které jsou pro náš hotel klíčové. Jeho služby mohu doporučit.

Jaromír Vysloužil

jednatel hotelu Jehla
www.hoteljehla.cz ~ jednatel@hoteljehla.cz ~ 736 689 168
Pana Marka Hnátka jsme si vybrali pro zaškolení našeho nového in-house linkbuildera a určitě nelitujeme. Vše bylo přizpůsobeno našim potřebám – jak průběh a obsah samotného školení, tak i hledání konkrétních řešení a příležitostí pro linkbuilding našeho e-shopu Nej-ceny.cz. Dohodli jsme se na vstupním jednodenním školení, které proběhlo přímo v sídle firmy. Zaměřeno bylo dle našeho přání méně na teorii, více na praxi. Budoucí linkbuilder se naučil používat jednotlivé nástroje, hodnotit získaná data, hledat příležitosti, monitorovat konkurenci a mnohem více. Velkým přínosem bylo analyzování našich a konkurenčních dat přímo na školení, z čehož byly okamžitě vyvozovány závěry a tipy pro další propagaci. Konkrétním výstupem školení bylo vytvoření strategie linkbuildingu pro nejbližší období. Po zaškolení bude linkbuilder nadále s panem Hnátkem v kontaktu a bude průběžně konzultovat své postupy a další vývoj. Děkujeme za vstřícnost, za přizpůsobení se našim potřebám a ochotně předávané znalosti a zkušenosti z oboru.

Mgr. Vendula Schmidová

specialista marketingu Nejceny.cz
www.nej-ceny.cz ~ vendula.schmidova@j-m.cz ~ 558 847 314
Marek Hnátek má na starost propagaci našeho e-shopu. Oceňuji jeho aktivitu, nápady na netradiční možnosti linkbuildingu a hlavně zaměření na výkon a konkrétní výsledky namísto „budování značky“ a prázdných služeb, jako tomu bývá jinde.

Adam Švejda

provozovatel e-shopu SpyObchod.cz
www.spyobchod.cz ~ svejda@spyobchod.cz ~ 725 359 870
Marek Hnátek pro nás zajišťuje SEO a linkbuildingové služby, díky kterým jsme obsadili přední místa ve vyhledávačích a získali nové klienty. Zaměřuje se na moderní způsoby propagace, jež nám umožňují přeskočit konkurenci.

Štěpán Libiš

www.crediton.cz ~ stepan.libis@crediton.cz ~ 733 423 423
Hledala jsem někoho, kdo mi pomůže se SEO optimalizací a se zviditelněním webových stránek a potažmo mých služeb. Pana Hnátka jsem si vybrala na internetu náhodou, a musím říci, že to byla opravdu dobrá volba. Pan Hnátek rychlými úpravami a odkazy dokázal mé stránky zviditelnit a posunout na přední místa během krátkých dvou měsíců. Má opravdu výborné nápady, doporučení a skvělé rady. Já jsem s prací pana Hnátka nadmíru spokojená a tuto informaci ráda šířím a doporučuji dál.

Iveta Skřivanová

praktik Rekonektivního léčení a The Reconnection
rekonektivniterapie-podebrady.cz ~ ivetaskrivanova@seznam.cz ~ 724 083 004
Oceňuji poctivý přístup k linkbuildingu, Marek dokáže shánět zpětné odkazy ve velmi dobrém poměru cena/výkon a zároveň s dlouhodobým potenciálem. Na Markovi jde vidět, že svým oborem žije, sleduje novinky a své bohaté zkušenosti předává dále na přednáškách a workshopech.

Michal Kraus

e-shopy AppleKing.cz a AppleKing.sk
www.appleking.cz ~ appleking.int@gmail.com ~ 773 073 420
Takto praktické školení, plné příkladů aplikovatelných na mé projekty, jsem snad nikdy neabsolvoval. I když jsem si myslel, že linkbuildingu rozumím, Markovo školení mě mile přesvědčilo o opaku. Školení doporučuji absolvovat každému, kdo to se svým projektem myslí opravdu vážně.

Josef Kroupa

affiliate manažer a provozovatel webu SvatebníAsistentka.cz
www.josefkroupa.cz ~ info@web-it.cz ~ 608 071 366
Školení s Markem bylo přesně to co jsme potřebovali. Individuální přistup a praktické ukázky nám pomohly pohlížet na náš projekt jiným pohledem, než který jsme doposud měli. Marek nám ukázal konkrétní cesty a nápady, jak dosáhnout lepších výsledků. Každému toto přínosné školení jednoznačně doporučujeme. Dostali jsme nový impuls, za který Markovi mockrát děkujeme.

Marek Kováč

www.najdisalon.cz ~ marek@atreo.cz ~ 734 716 355
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS