Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Hnátek > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Marek Hnátek — SEO specialista a konzultant

Zobrazuji č. 3135 z celkem 35 doporučení prezentace Marek Hnátek:
Profesionální služby v oblasti SEO. Vytvořené weby se rychle dostaly na první místa ve vyhledávačích. Navázali jsme také spolupráci s vlivnými stránkami o chovatelství a zapojili se do nových projektů.

Samuel Evinic

jednatel veterinární kliniky MetropoleVet Praha
www.metropolevet.cz ~ samuel.evinic@gmail.com ~ 777 728 473
Pan Hnátek pro nás zajistil školení linkbuildingu, kterého se u nás ve firmě účastnilo několik lidí z různých odvětví a jsme spokojeni s tím, jak bylo téma vysvětleno – na své si přijdou jak úplní laici, tak i pokročilí. Teoretická část je bohatě doplněna příklady z praxe, takže je možné některé způsoby daleko snáze pochopit. I díky tomu je asi celá akce celkem dlouhá, ale rozhodně nenudí. Podklady jsou dobré, podrobné a můžeme podle nich pracovat samostatně dál. Nejvíce si však na školení ceníme úplně jiného pohledu na některé věci, o kterých jsme si doteď mysleli, že o nich víme všechno.

Martin Hrkal

www.grilykrby.cz ~ hrkal@vladeko.cz ~ 777 585 265
Školení bylo velice intenzivní. Účastnili se pouze 4 lidi, díky čemuž se každý mohl Marka ptát na věci týkající se přímo jeho projektu, což považuji za klíčové. Marek je profesionál, který ví o čem mluví a umí poradit v celém spektru svého oboru. Školení bych určitě doporučil všem koho zajímá SEO a linkbuilding. Kdybych toto školení navštívil dříve, ušetřil bych spoustu peněz.

David Krbec

jednatel Stěhování Krbec
www.stehovanikrbec.cz ~ krbecdavid@gmail.com ~ 727 943 277
Otázku SEO jsem řešil již delší dobu a věděl jsem, že budu potřebovat pomoct od někoho, kdo má v této problematice široké znalosti. Spolupráce s Markem Hnátkem přinesla přesně to, co jsem očekával. Znalost celé řady šikovných nástrojů a pomůcek pro SEO, které dokážou pomoct a odhalit problém, je samozřejmě velké plus, vč. všech dalších SEO znalostí. Díky SEO analýze a dalším výstupům jsem web zlepšil komplexně.

Radek Čepelák

svatební fotograf
www.radekcepelak.cz ~ info@radekcepelak.cz ~ 775 170 100
Školení plně obsáhlo téma linkbuildingu, zejména praktická část byla velmi přínosná a intenzivní. Podrobně jsme prošli jednotlivé projekty všech účastníků, kde každý mohl sdílet postřehy a nápady, ke kterým se poté Marek odborně vyjádřil. Po skončení jsme emailem obdrželi detailně zpracovanou strategii spolu s několika dalšími užitečnými materiály. Celkově hodnotím školení velmi pozitivně, a to především možnost nahlédnout do procesu tvorby konkrétních tipů a doporučení nejen pro náš projekt, ale i příležitost inspirovat se z projektů ostatních účastníků. Za sdružení BeruškaHB budeme rádi doporučovat.

Martin Beneš

webmaster BeruškaHB
www.beruskahb.cz ~ mb.martin.benes@gmail.com ~ 723 957 632
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS