Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Hnátek > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Marek Hnátek — SEO specialista a konzultant

Zobrazuji č. 3140 z celkem 40 doporučení prezentace Marek Hnátek:
Profesionální služby v oblasti SEO. Vytvořené weby se rychle dostaly na první místa ve vyhledávačích. Navázali jsme také spolupráci s vlivnými stránkami o chovatelství a zapojili se do nových projektů.

Samuel Evinic

jednatel veterinární kliniky MetropoleVet Praha
www.metropolevet.cz ~ samuel.evinic@gmail.com ~ 777 728 473
Pan Hnátek pro nás zajistil školení linkbuildingu, kterého se u nás ve firmě účastnilo několik lidí z různých odvětví a jsme spokojeni s tím, jak bylo téma vysvětleno – na své si přijdou jak úplní laici, tak i pokročilí. Teoretická část je bohatě doplněna příklady z praxe, takže je možné některé způsoby daleko snáze pochopit. I díky tomu je asi celá akce celkem dlouhá, ale rozhodně nenudí. Podklady jsou dobré, podrobné a můžeme podle nich pracovat samostatně dál. Nejvíce si však na školení ceníme úplně jiného pohledu na některé věci, o kterých jsme si doteď mysleli, že o nich víme všechno.

Martin Hrkal

www.grilykrby.cz ~ hrkal@vladeko.cz ~ 777 585 265
Školení bylo velice intenzivní. Účastnili se pouze 4 lidi, díky čemuž se každý mohl Marka ptát na věci týkající se přímo jeho projektu, což považuji za klíčové. Marek je profesionál, který ví o čem mluví a umí poradit v celém spektru svého oboru. Školení bych určitě doporučil všem koho zajímá SEO a linkbuilding. Kdybych toto školení navštívil dříve, ušetřil bych spoustu peněz.

David Krbec

jednatel Stěhování Krbec
www.stehovanikrbec.cz ~ krbecdavid@gmail.com ~ 727 943 277
Otázku SEO jsem řešil již delší dobu a věděl jsem, že budu potřebovat pomoct od někoho, kdo má v této problematice široké znalosti. Spolupráce s Markem Hnátkem přinesla přesně to, co jsem očekával. Znalost celé řady šikovných nástrojů a pomůcek pro SEO, které dokážou pomoct a odhalit problém, je samozřejmě velké plus, vč. všech dalších SEO znalostí. Díky SEO analýze a dalším výstupům jsem web zlepšil komplexně.

Radek Čepelák

svatební fotograf
www.radekcepelak.cz ~ info@radekcepelak.cz ~ 775 170 100
Školení plně obsáhlo téma linkbuildingu, zejména praktická část byla velmi přínosná a intenzivní. Podrobně jsme prošli jednotlivé projekty všech účastníků, kde každý mohl sdílet postřehy a nápady, ke kterým se poté Marek odborně vyjádřil. Po skončení jsme emailem obdrželi detailně zpracovanou strategii spolu s několika dalšími užitečnými materiály. Celkově hodnotím školení velmi pozitivně, a to především možnost nahlédnout do procesu tvorby konkrétních tipů a doporučení nejen pro náš projekt, ale i příležitost inspirovat se z projektů ostatních účastníků. Za sdružení BeruškaHB budeme rádi doporučovat.

Martin Beneš

webmaster BeruškaHB
www.beruskahb.cz ~ mb.martin.benes@gmail.com ~ 723 957 632
Spolupráce s Markem Hnátkem na projektu Dostupný advokát přinesla klientovi poznání, jakým tématům se věnovat v obsahovém marketingu a kterým věnovat prioritu. Bylo příjemným zjištěním, že již po několika měsících práce se ze SEO stal důležitý marketingový kanál, který stále nabírá na důležitosti, a protože vidíme výsledky, nebojíme se do něj investovat další úsilí. Samozřejmě tomu napomohla i technická vylepšení webu, která Marek navrhl a našel několik způsobů, jak se odlišit ve vyhledávání od konkurence.

JUDr. Ondřej Preuss, Ph.D.

dostupnyadvokat.cz ~ ondrej.preuss@dostupnyadvokat.cz ~ 775 420 436
Marek zkrátka ví, o čem mluví. Je skvělé, že nás na školení bylo jen pár a tak bylo možné, aby se Marek věnoval přímo našim konkrétním stránkám. A pozor – ne jen nějaké obecné rady. Normálně před námi zpracoval projekt, kde konkrétně vypisoval itinerář prací i s časovou dotací. Technické SEO celkem zvládám, ale ten posun v linkbuildingu stál za cestu z Havířova do Prahy.

Rudolf Svátek

produktový manažer SEO, Mediatel
www.mediatel.cz ~ rsvatek@mediatel.cz ~ 257 102 514
Po úpravách stránek a dalších službách naše weby získaly první místa ve vyhledávačích, kde už roky máme stejné výsledky. SEO je zvláště v sezónním období jedním z hlavních prodejních kanálů.

Aleš Smola

jednatel Jadranexpres
www.jadranexpres.cz ~ ales.smola@seznam.cz ~ 602 287 392
S Markem spolupracujeme již delší dobu na více projektech. Za dobu spolupráce dokázal e-shop Safework.cz dostat zpět na původní návštěvnost z vyhledávačů, kterou jsme v minulosti ztratili. U projektu Suchy-led.cz nás dostal na přední pozice během velmi krátké doby. Průběžně nás zásobuje novými nápady a postřehy, jak stránky dále vylepšovat a posilovat.

Oldřich Kolek

jednatel
www.suchy-led.cz ~ oldrich.kolek@safework.cz ~ 777 777 346
Marek připravoval klíčové fráze a SEO doporučení pro můj web Vzhůru dolů. Objevil mi tím celou řadu nových témat, jejichž pokrytí bude relativně snadné a přínos pro web může být velký. Markova komunikace a celkový postoj k projektu byly moc fajn. Děkuji!

Martin Michálek

provozovatel webu Vzhurudolu.cz
www.vzhurudolu.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS