Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Leschinger

Marek Leschinger

tvůrce webových stránek

Marek Leschinger

Tvořím moderní a funkční obecné i firemní weby na WordPressu a e-shopy na PrestaShopu nebo Woocommrece. Mám přes 15 let zkušeností (od roku 2004), které jsem nejprve sbíral v několika webových agenturách. V nich jsem dělal design malých, ale i velkých korporátních webů a e-shopů, vedl jsem týmy lidí se zaměřením na UI a UX design nebo partu vývojářů, kde jsem dohlížel na finální správnost a dokonalost webových projektů.

Tvořím kompletní webové stránky od designu, až po samotné spuštění hotového webu. Specializuji se na tvorbu moderního a čistého designu webů, mobilních i webových aplikací, e-shopů a kompletní tvorbu WordPress a PrestaShop šablon.

Vnímám hloubku potřeb a cílů svých klientů. Díky tomu jsem měl možnost pracovat na projektech pro známé české, i zahraniční společnosti jako jsou například CK Fischer, Aukro, Wayfarer, Favi, Lavazza a desítky dalších.

Galerie:

Design mobilní aplikace pro těžbu Bitcoinů, pro společnost AppUmbrela a.s.Tvorba webu Likvidace-spolecnosti.euCPC company – tvorba kompletní WordPress šablony pro společnost CPC companyDesign WordPress šablony pro vinotékuEspressoLAVAZZA.cz
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Marek Leschinger [ mapka ]
Mladé Buky 266 (Královéhradecký kraj)
542 23
Mobil:773 527 774
Email:marek@leschinger.cz
Web:www.leschinger.cz
Facebook:Facebook marekleschinger
Instagram:Instagram marek.leschinger
LinkedIn:LinkedIn leschinger
Twitter:Twitter marcoocz
Dribbble:Dribbble leschinger
Messenger:Facebook Messenger marekleschinger
Datovka:Datová schránka nday6b
Účet:6021703060 / 5500 (Raiffeisen)
IBAN:CZ55 5500 0000 0060 2170 3060
SWIFT:RZBCCZPP
:75200317 (plátce DPH)
DIČ:CZ8110173599

Doporučení z první ruky

Náhodný začátek naší spolupráce (nyní již na druhém našem webu) se přeměnil v naprosto bezproblémový a řekla bych vzájemně intuitivní přístup při tvorbě webů na našem oblíbeném systému WordPress. Bez dlouhých telefonátů a složitého vysvětlování dostanete od pana Leschingera vaši představu přetavenou v moderní webovou prezentaci a ještě vylepšenou o jeho zkušenosti a schopnosti. Nedostanete nic, co by vám nefungovalo. Především oceňuji i ochotu pomoc a poradit při dokončení webu. Že nedává ruce pryč při proplacení faktury jako ostatní „dodavatelé“. Navíc rychlost a spolehlivost jsou to, co ho vyzdvihuje před ostatními. Tleskám a děkuji!
Radka Kalmusová

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS