Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Melnyčok > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Marek Melnyčok — web/UI designér

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Marek Melnyčok:
Spolupráci s panem Melnyčokem mohu rozhodně doporučit. Při návrhu a výrobě nového vzhledu naší firemní brožury jsem ocenila jak rychlé reakce, tak především vlastní iniciativu, kterou jsem byla velmi mile překvapena. Spolehlivost a lidský přístup jen dotváří skvělý dojem ze spolupráce.

Klára Plášilová

marketingová specialistka
klara.plasilova@cemi.cz ~ 727 945 756
Spolupráce s Markem Melnyčokem je příjemná a profesionální s rychlým zpracováním. Komunikace, přístup, vše perfektní! Doporučuji!

Helena Kavanová

projektová manažerka
www.vupp.cz ~ helena.kavanova@vupp.cz ~ 737 287 024
Pana Melnyčoka mohu vřele doporučit. Spolupráce s ním je profesionální, rychlá a vstřícná. Pro fond Bohemian Empire tvořil tři brožury a grafický návrh webu. Vše plně odpovídalo naším požadavkům a s výsledky jsme velice spokojeni.

Kristýna Kořínková

Marketing Specialist
korinkova@colosseum.cz ~ 778 800 579
Vřele můžu doporučit. Práci odevzdává rychle a kvalitní, dle domluvených termínů. Není problém cokoliv nad rámec smluvené doby nebo AD/HOC řešení. Naše společnost s ním určitě bude i na dále spolupracovat.

Jakub Jeníček

Product Manager Pantour s.r.o.
www.pantour.cz ~ jakub.jenicek@pantour.cz ~ 604 687 117
S panem Melnyčokem spolupracujeme již na několikátém projektu. Je vždy velmi vstřícný, nápomocný a vypracuje vždy více variant k výběru. Naše požadavky vždy velmi rychle vypracuje. Mohu doporučit :)

Aneta Davidová

Marketingový specialista ve společnosti Kratochvílovci
www.kratochvilovci.cz ~ aneta.d@kratochvilovci.cz ~ 222 312 516
Spolupráci s Markem mohu jen doporučit. Je velmi profesionální, spolehlivý, velmi dobře se s ním komunikuje a odvádí skvělou práci. Dělali jsem spolu zatím pouze pár věcí, ale vše bylo naprosto v pořádku a výsledek odpovídal představě klienta, který byl s výsledkem velmi spokojen. Myslím, že spolupráce s Markem je dobrá volba :-) Doporučuji!

Lenka Kotyková

jednatelka
www.monneli.cz ~ lenka.kotykova@monneli.cz ~ 605 225 502
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS