Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Melnyčok > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Marek Melnyčok — grafik a webový designér

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Marek Melnyčok:
Spolupráce s Markem Melnyčokem je velmi příjemná a profesionální. Na poptávky reaguje rychle, vždy informuje o předpokládaném čase zpracování a dodání a to nejdůležitější, termíny vždy dodrží. Reaguje flexibilně na naše požadavky, ohýbá návrhy dle našich představ, avšak se nenechá svést ze své linie čistého designu a skvělého citu pro barvy. Vřele doporučuji!

Daniela Grundelová

jednatelka společnosti Golfplan
www.golfplan.cz ~ grundelova@gfa-prague.com ~ 602 220 678
Vřele můžu doporučit. Práci odevzdává rychle a kvalitní, dle domluvených termínů. Není problém cokoliv nad rámec smluvené doby nebo AD/HOC řešení. Naše společnost s ním určitě bude i na dále spolupracovat.

Jakub J.

www.pantour.cz ~ jakub.jenicek@pantour.cz
S panem Melnyčokem spolupracujeme již na několikátém projektu. Je vždy velmi vstřícný, nápomocný a vypracuje vždy více variant k výběru. Naše požadavky vždy velmi rychle vypracuje. Mohu doporučit :)

Aneta D.

aneta.d@kratochvilovci.cz ~ 222 312 516
Spolupráci s Markem mohu jen doporučit. Je velmi profesionální, spolehlivý, velmi dobře se s ním komunikuje a odvádí skvělou práci. Dělali jsem spolu zatím pouze pár věcí, ale vše bylo naprosto v pořádku a výsledek odpovídal představě klienta, který byl s výsledkem velmi spokojen. Myslím, že spolupráce s Markem je dobrá volba :-) Doporučuji!

Lenka Kotyková

jednatelka
www.monneli.cz ~ lenka.kotykova@monneli.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS