Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Šimerka

Marek Šimerka

webdesignér, programátor a grafik

Marek Šimerka

Přes 20 let nabízím kompletní tvorbu webových stránek na míru (HTML, CSS, PHP/MySQL) či postavených na redakčním systému WordPress (pouze nové weby).

  • Dokáži spolehlivě vyřídit poptávku jak od živnostníka, požadujícího jednoduchou prezentaci, tak i od malé či středně velké firmy, která potřebuje vytvořit rozsáhlejší web napojený na redakční systém či internetový obchod.
  • Samozřejmostí je moderní grafika, responzivita a rychlé načítání stránek.
  • Zajišťuji veškeré služby, spojené se spuštěním a následným provozem prezentací na síti Internet – registrace domény, zajištění webhostingu, registrace do vyhledávačů, optimalizace stránek pro vyhledávače (SEO), příprava e-mailových newsletterů atd.

Používané technologie: HTML, CSS, PHP, JavaScript, MySQL.

Úvodní konzultace je bezplatná. Na jejím základě vám pošlu cenovou kalkulaci na vytvoření webových stránek a domluvíme se na dalším postupu.

Ukázky práce:

Tvorba webových stránek pro společnost LUCIDATvorba webových stránek pro Seniorské domyTvorba webových stránek pro Stavby rybníkůTvorba webových stránek pro roubenku Černý DůlTvorba webových stránek Off Road Průvodce
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně Praha a Středočeský kraj

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

Kontaktní informace

Marek Šimerka
Líbeznická 103
Bořanovice (Středočeský kraj)
250 65
Email:info@simerka.cz
Web:www.simerka.cz
:49508423 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

S Markem spolupracujeme již řadu let, je kompetentní, flexibilní a spolehlivý partner. Veškerá zadaní řeší rychle a efektivně. Děkujeme a rádi doporučujeme jeho služby.
Jakub Volek
Skills Hockey Camp

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS