Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Šimerka

Marek Šimerka

webdesignér, programátor a grafik

Marek Šimerka

Přes 20 let nabízím kompletní tvorbu webových stránek na míru (HTML, CSS, PHP/MySQL) či postavených na redakčním systému WordPress (pouze nové weby).

  • Dokáži spolehlivě vyřídit poptávku jak od živnostníka, požadujícího jednoduchou prezentaci, tak i od malé či středně velké firmy, která potřebuje vytvořit rozsáhlejší web napojený na redakční systém či internetový obchod.
  • Samozřejmostí je moderní grafika, responzivita a rychlé načítání stránek.
  • Zajišťuji veškeré služby, spojené se spuštěním a následným provozem prezentací na síti Internet – registrace domény, zajištění webhostingu, registrace do vyhledávačů, optimalizace stránek pro vyhledávače (SEO), příprava e-mailových newsletterů atd.

Používané technologie: HTML, CSS, PHP, JavaScript, MySQL.

Úvodní konzultace je bezplatná. Na jejím základě vám pošlu cenovou kalkulaci na vytvoření webových stránek, přičemž hodinová sazba je 500 Kč.

Ukázky práce:

Tvorba webových stránek pro společnost LUCIDATvorba webových stránek pro Seniorské domyTvorba webových stránek pro Stavby rybníkůTvorba webových stránek pro roubenku Černý DůlTvorba webových stránek Off Road Průvodce
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně Praha a Středočeský kraj

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

Kontaktní informace

Marek Šimerka
Líbeznická 103
Bořanovice (Středočeský kraj)
250 65
Mobil:606 456 339
Email:info@simerka.cz
Web:www.simerka.cz
:49508423 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Pan Šimerka je profesionál ve svém oboru, který nám vždy připravil komplexní řešení na míru, navrhl možnosti s přihlédnutím k obchodním potřebám a funkčnosti stránek firmy, aktivně vyřešil funkce a vždy vyšel vstříc jakýmkoli požadavkům. Je velmi ochotný, flexibilní a má pochopení pro neodborné dotazy ze strany zadavatele. Spolupráce s ním je velmi příjemná. Děkujeme a doporučujeme jeho služby.
Martina Běhanová
obchod, marketing, nemovitosti, investice

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS