Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Vančura

Marek Vančura

grafický designér

Marek Vančura

Potřebujete grafiku? Navrhnu vám grafický design od tiskovin, přes web, až po firemní image. V mé práci se snoubí jednoduchost s decentní typografií a zdařilými fotkami. Mými klienty jsou hlavně lidé, kteří mají perfektní produkty a chtějí odpovídající prezentaci, viz mé portfolio, které bylo vytvořeno stejně jako logo, web a veškerý text během tří dnů.

Za 16 let praxe jsem realizoval stovky rozmanitých zakázek: obaly na ponožky z Ruska, letáky pro kozí farmu, vizitky z nerezu pro architekty, katalog pro galerii současného umění nebo grafiku pro světovou špičku ve výrobě padákových kluzáků Mac Para Technology. V rámci reklamní agentury Motýl Media jsem pracoval pro takové klienty jako Bestdrive, Continental, Vitana, Becherovka, Hartmann aj. Grafický design mám na starosti i v architektonickém ateliéru Valarch, který jsem spoluzaložil.

Vyznávám win–win spolupráci. Cena za hodinu mé práce se odvíjí od prospěšnosti projektu – od 111 do 1111 Kč.

Zastávám minimalisticky životní styl a jsem přesvědčen, že to největší bohatství je ukryto v nás samotných. Dnes je v trendu digitální nomádství. Mě spíše vyhovuje digitální chalupářství. Jsem digitální chalupář :)

Ukázky práce:

Web vivatsportDesign webu pro architektonické studio ValarchMobilní web architeknonického studia Valarch – použita decentní typografie a kvalitní fotkyPráce pro Galerii umění, obsahující díla špičky současné české a slovenské umělecké scényPráce pro Galerii umění, obsahující díla špičky současné české a slovenské umělecké scény
Zobrazit všech 11 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět; osobně Morava a západní Slovensko

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Marek Vančura
Valašská Bystřice 294 (Zlínský kraj)
756 27
Mobil:730 675 049
Email:mara.vancura@gmail.com
Web:maravan.cz
Účet:2300325017 / 2010 (Fio)
:74105141

Doporučení z první ruky

Zuzana Sopuchová Šimíková
Spolupráce s Markem byla bezproblémová, komunikace příjemná, výsledek spolupráce k oboustranné spokojenosti. Už se těším na další zakázky!
copywriterka

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS