Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Vančura > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Vančura — grafický designér

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Marek Vančura:
Zuzana Sopuchová Šimíková
Spolupráce s Markem byla bezproblémová, komunikace příjemná, výsledek spolupráce k oboustranné spokojenosti. Už se těším na další zakázky!

Zuzana Sopuchová Šimíková

copywriterka
Mé představy nového webu mi Marek k velké spokojenosti zrealizoval. Velmi si cením věcného přístupu a zkušených rad v oblasti online propagace. Bezproblémová komunikace a vše v termínu. Mohu jen doporučit.

Karel Hlavica

majitel běžecké speciálky
www.vivatsport.cz ~ hlavica@vivatsport.cz ~ 602 333 200
S Markem jsem spolupracoval na projektu, kde jsem od něj přebíral grafiku pro web. Komunikace i kvalita zpracování podkladů byly na velmi vysoké úrovni. Líbil se mi i Markův přesah k marketingu a UX. Těším se na další projekty a ostatním spolupráci doporučuji.

Mgr. Martin Mikloš

webdesignér / WordPess developer
732 667 515
Marek pro mne připravoval web pro moji advokátní kancelář. Musím především zmínit a vyzdvihnout velmi příjemný přímý a osobní přístup, rychlou a bezproblémovou komunikaci a profesionalitu. I s mými (ne zcela standardními) požadavky si bez dalšího poradil. Ochotně navrhl řešení celého konceptu, který následně v rekordním čase dotáhl do konce. Nemůžu než doporučit.

Michaela Zezulková

www.ak-mz.cz ~ michaela@ak-mz.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS