Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Máří Mikšaníková

Máří Mikšaníková

ilustrátorka se specializací na humoristické a industriální ilustrace

Máří Mikšaníková

Nakreslím vám abstraktní i realistické humoristické ilustrace, obrázky s industriální tématikou, komiksy, loga a doprovodné kresby pro odborné publikace a časopisy. Ráda vymýšlím vtipné obrázky, které pobaví na plakátech, diplomech, pohlednicích, novoročenkách, vizitkách a dalších tiskovinách. Pro kolegy ilustrátory provádím colouring v programu Adobe Photoshop.

Jsem vášnivá speleoložka a montanistka a při odborných ilustracích spolupracuji s vědci Univerzity Karlovy v Praze.

Vystudovala jsem Střední uměleckoprůmyslovou školu v Turnově. Své obrázky jsem vystavovala např. na Sympoziu uměleckých škol Libereckého kraje, v pražském klubu Kaštan a na Setkání jeskyňářů. Se svou prací Mokrý prádlo jsem v roce 2005 získala 2. místo na mezinárodním kovářském sympoziu Hefaiston na hradě Helfštýn. Jsem autorkou projektu Postava se psem.

Vybrané reference: Neoluxor, časopis Naše rodina, ZO ČSS 1–02 Speleologický klub Tetín, Montanisti sedmého dne, studenti Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze a další.

Ukázky prací:

Ilustrace StalkerLogo MSDIlustrace k disertační práciIlustrovaná etiketa k alkoholickému nápojiIlustrace do časopisu
Zobrazit všech 88 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Máří Mikšaníková
Trávníčkova 11
Praha 13 - Stodůlky
130 00
Mobil:721 047 343
Email:kurie@centrum.cz
Web:www.ilustrace.wz.cz
Účet:1390978016 / 3030
:05738865
DIČ:CZ8658112848

Doporučení z první ruky

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Máří Mikšaníkovou a její tvorbu znám již několik let a jsem nadšená především z jejího úžasného smyslu pro humor. Ve svých ilustracích dokáže vtipnou výtvarnou zkratkou popsat nejrůznější témata – nevyhýbá se ani těm odborným, která umí přetavit do pochopitelné a zábavné formy. Máří je velmi kreativní ilustrátorka, která své nápady rozhodně nedrží při zemi!
ilustrátorka

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS