Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Máří Mikšaníková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Máří Mikšaníková — ilustrátorka se specializací na humoristické a industriální ilustrace

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Máří Mikšaníková:
Máří pro mne překreslila a graficky upravila pro publikaci historické důlní mapy. To je obdivuhodný interpretační výkon, když si uvědomíme, že zdrojové mapy velkého a spletitého dolu obsahovaly řadu nejednoznačných a špatně čitelných míst. Výsledek jsem podrobně ověřoval (velkou část toho dolu znám) a musím ho označit za velmi zdařilý. Obdivuji, že se do této složité práce vůbec pustila. Díky jejímu nadšení vzniklo zajímavé dílo, které nemá příliš mnoho obdob.

Lukáš Falteisek

Děkujeme Máří za vytvoření krásného loga na trička k příležitosti Setkání jeskyňářů. Vřele doporučujeme!

Václa Bláha

Speleologický klub Praha ZO ČSS 1-06
Výborná a rychlá spolupráce! Máří navrhne vlastní řešení, nebo se nechá inspirovat vaším nápadem. Každopádně to dotáhne do profesionální podoby v několika verzích, které se liší v detailech a člověk si pak může vybrat co je mu nejbližší.

Radek Procházka

Máří pro mě nakreslila několik profilovek a portrétů mě a mých dětí. Všechny se vydařily a byly brzy hotové. S Máří se dobře komunikuje. Její jeskyňářské a cestovatelské kreslené vtipy mi vždycky rozšíří obzory.

Dominika Šešerová

Výborná spolupráce, spousta skvělých a vtipných nápadů. Ilustrace od Máří Mikšaníkové jsme použili na stránce http://www.manuscriptorium.com/idh/ pro ilustraci případů užití nové aplikace.

Martin Majer

AiP Beroun s.r.o.
www.aipberoun.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS