Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marian Kadlec > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Marian Kadlec — UX & UI designér, webdesignér

Zobrazuji č. 1120 z celkem 22 doporučení prezentace Marian Kadlec:
S Marianem spolupracujeme čtvrtý měsíc a rád bych ho doporučil jako šikovného a spolehlivého dodavatele. Naše společnost se jako startup dostala do akcelerátoru WAYRA, kde jsme rozběhli řešení pro sledování okamžité polohy zásilky v reálném čase. Marian nám v krátké době navrhl web po grafické i funkční stránce. Byl proaktivní a promptně řešil naše dotazy. Pro Mapilary aplikace navrhl čistý, moderní, přehledný a uživatelsky přátelský design. Naše představy přenesl do reálné grafické podoby ve velmi krátkém čase a naprosto profesionálně. Velmi rádi budeme s Marianem spolupracovat nadále a s chutí jej doporučujeme!

Richard Mrava

CEO, Mapilary, s.r.o.
www.mapilary.com ~ richard.mrava@mapilary.com ~ +421915694707
Milan Kabelka
Mariana můžu všem více než doporučit! Je vynikající designér a tvůrce webů, který dává do práce víc, než si kdokoliv dokáže představit. Spolupráce s Marianem není pouze o čisté, technicky dokonalé práci na webových stránkách, ale o celkovém nastavení myšlení, sledování trendů a naprostém zapálení pro věc. Nejraději mám spolupráci s lidmi, pro které je práce zároveň koníčkem, životním stylem a vášní, protože vím, že pro takového člověka je to, co dělá vším a já tak dostanu to nejlepší. Marian takový člověk je a setkání s ním mi změnilo život, jak v rovině osobní, tak pracovní. Pozvedl mou práci, přemýšlení i filozofii na úroveň, o které jsem dříve jenom snil. Jako fotograf jsem nepotřeboval pouze funkční stránky, ale designové prostředí, které bude dokonale pasovat k fotografiím, které vytvářím. S Marianem jsme dospěli k výsledku, který předčil moje očekávání a proto mu patří mé velké díky!

Milan Kabelka

fotograf, retušér, grafik, tvůrce videí a špičkového post-processingu, zakladatel creative studia
Pana Kadlece mohu vřele doporučit. Komunikace na vysoké úrovni, termíny dodrženy a kvalita práce bez poznámek. Po dřívější špatné zkušenosti se spoustou grafiků je toto milá změna!

Tomáš Hájek

Share Poker Hands
774 271 615
Pana Kadlece doporučuji, protože má tvůrčí empatický přístup i k neobvyklým novým požadavkům, je pečlivý, má smysl pro pořádek a harmonii a zejména je schopen výsledek podat elegantně nadčasově, což se nám moc líbí :)

Aleš Zeman

jednatel společnosti XREAL, s.r.o.
www.xreal.cz ~ ales.zeman@xreal.cz ~ 777 135 945
Pana Kadlece vřele doporučuji. Dle mého názoru je to odborník na svém místě. Pan Kadlec je velmi empatický člověk s vysoce individuálním přístupem. Velmi mi pomohl i po obsahové stránce webu – pomohl mi vystihnout podstatu mého záměru. Vše dodal v dohodnutých termínech a velmi precizně. Dle mého vytvořil web velmi moderní, nadčasový, elegantní. Naše spolupráce byla vynikající.

Petra Kostková

www.petrakostkova.cz ~ pkostkova@seznam.cz ~ 603 367 786
Rychlá komunikace a okamžitá odpověď na dodatečné požadavky a otázky. Umí naslouchat požadavkům zákazníka.Vstřícnost, ochota, dodržování slíbených termínů. Dodatečné drobné opravy a požadavky bez příplatků. Snaha o dlouhodobější spolupráci.

David Toegel

www.jak-se-to-mam-naucit.cz ~ toegeldavid@seznam.cz ~ 777 020 173
Mariana jsme jako webového designéra našly s kolegyní na webu. Zaujala nás jeho tvorba a jeho blog. Hned po první emailové komunikaci jsme správně tušily, že jsme si vybraly velice dobře. Hned na začátku nám pomohl si vše ujasnit a vytvořit si o našem eshopu ucelenou představu. S Marianem je velice snadná komunikace. Nejen že je trpělivý :), ale i odpovídá velice rychle. Všechny dokumenty má více než v pořádku. S finálním produktem jsme moc spokojené a automaticky počítáme s další spoluprací. I po předání hotového eshopu je Marian stále k dispozici, pokud máme nějaké dotazy nebo potřebujeme s něčím pomoci. Dávám oba palce nahoru.

Hana Alfredová

Majitelka e-shopu latkypodlevas.cz
www.latkypodlevas.cz ~ hana.alfredo@outlook.cz ~ 776 367 383
Výborná komunikace, přesné dodržení termínu a v neposlední řadě špičkový výsledek práce. Mohu jen doporučit.

Tomáš Josef

tomasjosef@me.com ~ 773 222 290
Spolupráce s panem Kadlecem byla příkladná. Co slíbil, to dodržel, termíny dokonce s předstihem. Na maily odpovídá skoro okamžitě a každé mé přání bylo vyslyšeno. Nikdy nebyl otrávený z mých připomínek, i když se ukázaly jako nesprávné a pak jsme některé zase vracely zpět. Má dobrý vkus a jeho práce se líbí všem, komu jsem ji ukázal. Mohu jen doporučit.

Ing. Jiří Babínek

provozovatel eshopu luxusnizrcadla.cz
www.luxusnizrcadla.cz ~ jiribabinek@seznam.cz ~ 604 846 892
Díky panu Kadlecovi sklízíme jako škola jenom pochvalu a já jako šéf nechávám trošku té chvály sklouzávat i po sobě. Nejen veřejnost, která byla svědky přerodu stránek ze starých na nové, vyjadřuje své ocenění. Také rodiče nových žáků, kteří se o naši školu zajímají poprvé, neváhají utrousit zmínku o pěkných a přehledných webových stránkách. Já osobně oceňuji především aktuálnost. Díky jednoduchosti a snadné správě není pro nás problém dodávat téměř okamžitě informace o dění ve škole. Co se týče vzhledu webovek, hned první návrh mě nadchl svou čistotou, uspořádáním, nápadem vycházet z barevnosti fasády školy apod. Žádné další připomínky a zásadní úpravy nebyly potřeba. Dlouho jsem se změnou webových stránek váhala, protože jsem nevěděla, co vlastně chci. Vy jste to věděl přesně. Úplně jste se mi trefil do noty. A pochvalné ohlasy jsou důkazem toho, že v jednoduchosti je síla a krása. A co velmi oceňuji, byla bezproblémová spolupráce s Vámi. A i když jsme se „dohadovali“ o smlouvě, vše probíhalo hladce a korektně – a věřte, že takový přístup nebývá zcela běžný.

Ing. Jana Králová

ředitelka školy, ZŠ Židlochovice
www.zszidlochovice.cz ~ jana.kralova@zszidlochovice.cz ~ 776 557 316
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS