Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marian Kadlec > Ukázky práce > Branding osobního projektu martinbursik.com, včetně UX a UI designu webové prezentace.

Branding osobního projektu martinbursik.com, včetně UX a UI designu webové prezentace.

Odkaz: www.martinbursik.com
Zobrazuji položku č. 2 z celkem 13 položek v této galerii:

Branding osobního projektu martinbursik.com, včetně UX a UI designu webové prezentace.
« Předcházející UX a UI design mobilní aplikace informačního systému.  (zobrazit v plné velikosti)Branding osobního projektu martinbursik.com, včetně UX a UI designu webové prezentace.  (náhled aktuálně zobrazené položky)UX analýza a návrh UX a UI nového řešení eshopu s audioknihami progresguru.cz  (zobrazit v plné velikosti)UX design projektu mladykokos.cz, včetně designu gamifikačního modelu.  (zobrazit v plné velikosti)UX analýza a návrh UX a UI nového řešení eshopu mobilonline.sk  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Marian Kadlec

Marian Kadlec

UX & UI designér, webdesignér — Návrh použitelných responsivních webů, e-shopů, webových a mobilních aplikací. 8 let zkušeností ze stovek projektů pro klienty z tuzemska, Slovenska, Švýcarska a Velké Británie. Práce pro zavedené firmy, startupy, ale i menší či začínající projekty.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 22 doporučení
Mobil: 734 634 566 ~ Email: marian.kadlec@icloud.com ~ Web: www.mariankadlec.cz
Místo: Příbram III (Středočeský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Marian Kadlec Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS