Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Marie Krutišová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Marie Krutišová — pořadatelka eventů a poradkyně pro pořádání akcí

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Marie Krutišová:
JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
Marie mi pomáhala s organizací naší svatby v létě 2017. Jakmile se toho chopila, věci nabraly ten správný spád. Všechno perfektně naplánovala, od celkové koncepce až do těch nejmenších detailů jako je třeba polštářek na prstýnky. Vybrala mi veškeré dodavatele, naplánovala časový harmonogram a myslela i na mnoho dalších věcí, o nichž jsem neměla ani tušení. Marie velmi zásadně přispěla k tomu, že naše svatba byla bezchybná a všichni jsme si to moc užili. Je velmi zkušenou a spolehlivou profesionálkou, která vám ušetří spoustu starostí, času i peněz!

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.

advokátka a realitní právnička
Maruška je skutečný profesionál. Nejen svým nasazením a flexibilitou, ale hlavně lidským přístupem a entusiasmem. Tato kombinace zaručuje úspěšný výsledek, se kterým musí být všichni spokojení. Jak klient, tak návštěvníci či hosté. Naše spolupráce na Mělnickém vinobraní 2017 byla velmi přínosná a doufám, že bude i nadále pokračovat.

PhDr. Mgr. Petr Volf

2. místostarosta Mělníka
Marie nám pomáhala s organizací naší první výstavy květin v pražském Karolinu. Účastnila se prvních jednání a plánování celého průběhu výstavy, kdy nás svými konkrétními dotazy přesvědčila, že jsme vybrali správnou osobu. Pečlivě plánovala, co vše bude potřeba a jak to zajistit. Navíc na nás vyvíjela nenápadný nátlak, díky kterému jsme vše stihli a zvládli výstavu přesně podle našich představ. Je důsledná a přitom moc milá. Vřele doporučujeme.

Kateřina Hemerle

CEO e-shopu s květinami Florea.cz
www.florea.cz
Marii jsme oslovili jako event manažerku pro uspořádání kongresu Trust & Wealth Management 2017. S ohledem na rozsah i druh akce, a s účastí řady zahraničních řečníků, jsme si nemohli dovolit jakékoliv zaváhání. Už v rané fázi plánování celé akce se Marie ukázala jako skvělá volba. Ihned se sžila s celým realizačním týmem a ke spolupráci přistupovala, jako by se jednalo o její vlastní akci. Od počátku přinášela řadu podnětů a zkušeností, které jsme obratem zapracovali. I když se v průběhu akce, chybou pronajímatele haly, objevily nečekané situace, řešila je konstruktivně a k naší spokojenosti. Pokud hledáte někoho se skvělým profesním úsudkem, ale lidským přístupem, Marie je ta pravá. My s ní pro pořádání další ročníků našich kongresů počítáme!

Pavel Kolář

generální sekretář
www.kspscr.cz ~ pavel.kolar@kspscr.cz ~ 777 090 944
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS