Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Marie Krutišová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Marie Krutišová — pořadatelka eventů a poradkyně pro pořádání akcí

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Ing. Marie Krutišová:
JUDr. Ilona Černochová, LL.M.
Marie mi pomáhala s organizací naší svatby v létě 2017. Jakmile se toho chopila, věci nabraly ten správný spád. Všechno perfektně naplánovala, od celkové koncepce až do těch nejmenších detailů jako je třeba polštářek na prstýnky. Vybrala mi veškeré dodavatele, naplánovala časový harmonogram a myslela i na mnoho dalších věcí, o nichž jsem neměla ani tušení. Marie velmi zásadně přispěla k tomu, že naše svatba byla bezchybná a všichni jsme si to moc užili. Je velmi zkušenou a spolehlivou profesionálkou, která vám ušetří spoustu starostí, času i peněz!

JUDr. Ilona Černochová, LL.M.

advokátka a realitní právnička
Maruška je skutečný profesionál. Nejen svým nasazením a flexibilitou, ale hlavně lidským přístupem a entusiasmem. Tato kombinace zaručuje úspěšný výsledek, se kterým musí být všichni spokojení. Jak klient, tak návštěvníci či hosté. Naše spolupráce na Mělnickém vinobraní 2017 byla velmi přínosná a doufám, že bude i nadále pokračovat.

PhDr. Mgr. Petr Volf

2. místostarosta Mělníka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS