Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Marie Nimrichterová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Marie Nimrichterová — kreativní počítačová grafička

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Marie Nimrichterová:
S paní Marií Nimrichterovou jsme navázaly profesní spolupráci ve chvíli, kdy jsem potřebovala zhotovit obrázky k autorským článkům. Marii se je podařilo zpracovat nad míru mé spokojenosti, naprosto přesně a rychle, což jsem moc ocenila. Komunikace byla perfektní a musím také pochválit vstřícnost a profesionální jednání. Byla jsem velice spokojena a všem ostatním mohu tuto skvělou grafičku jen a jen doporučit!

Andrea Simoglu

copywritter
Se slečnou Marií spolupracujeme jako firma již několik let. Doceňuji rychlost vyřízení v kombinaci s velmi pěknými návrhy dle našich představ.

Milan K.

S Marií jsem spolupracoval na několika menších grafických projektech. S kvalitou práce jsem byl pokaždé velmi spokojen, komunikace příjemná a termín dodání vždy splněn. Rozhodně počítám i se spoluprací do budoucna.

Jiří Peřina

Potřebovali jsme vytvořit speciální ikonky na míru pro technický web. Paní Nimrichterová je profesionál, kterému stačí dát určitou představu a dále je schopna vše sama dotáhnout k finální představě. Spolupráce byla perfektní, jednoduché krásné ikony, rychlá odezva, příznivá cena, naprostá spokojenost!

Petr Škeřík

Akson, s.r.o.
www.akson.cz ~ skerik@akson.cz ~ 774 734 474
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS