Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Bezpalcová

Mgr. Markéta Bezpalcová

soudní překladatelka španělštiny

Mgr. Markéta Bezpalcová

Profesionální všeobecné i odborné překlady španělštiny se specializací na právní, úřední a obchodní dokumenty (smlouvy, úřední listiny, certifikáty, soudní dokumenty, obchodní korespondence aj.). Dále překlady odborné literatury v oblasti historie, literatury, umění, ale také překlady cestovních průvodců a cestopisů, článků apod.

Osobní důraz na kvalitu, spolehlivost a diskrétnost. Vysokoškolské vzdělání v oboru Španělská a latinská filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci a půlroční stáž na Universidad de Oviedo ve Španělsku, od roku 2005 soudní překladatelka. Překladatelská spolupráce s českými nakladatelstvími, úřady veřejné správy, soudy, policií, 4 roky překladatelka a tlumočnice na Venezuelské ambasádě v Praze.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Markéta Bezpalcová
Pokratická 1850/77
Litoměřice (Ústecký kraj)
412 01
Mobil:777 701 808
Email:marbezp@gmail.com
Web:mgr-marketa-bezpalcova.webnode.cz
:86768662 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Se službami Mgr. Bezpalcové jsem více než spokojena. Jsou vynikající kvality, překlady zpracované velmi rychle a přístup paní překladatelky je velmi vstřícný (což není v případě některých soudních překladatelů samozřejmostí). Překlady dokumentů jsem zařizovala ze zahraničí, přičemž jsem byla v poměrně značné časové tísni. Díky bezproblémové komunikaci a vstřícnosti Mgr. Bezpalcové jsem rychle vyřešila svou situaci. Její služby zajisté v budoucnu opět vyhledám. 100% doporučuji komukoli z ČR, poslání dokumentů poštou je bezproblémové a rychlé, poměr cena/kvalita/čas vynikající.
Tereza Švandová

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS