Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Markéta Hovorková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Markéta Hovorková — počítačová grafička a designérka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Ing. Markéta Hovorková:
Grafičku Markétu Hovorkovou mohu jedině doporučit – krásná grafika/skvělé nápady, nadstandardní pracovní nasazení, žádný termín (pro jiné mnohdy nesplnitelný) pro ni není problém, skvělá komunikace a hlavně svatá trpělivost nad jakýmikoli našimi výmysly :) Spolupráce na české poměry téměř nevídaná! A čeho si velmi cením, je její přátelské vystupování, okamžitá reakce a profesionálně odvedená práce.

Andrea Spilková

MEGA a.s.
www.ralex.eu
Pokud budete hledat šikovného a hlavně solidního designéra, doporučujeme určitě paní Ing. Markétu Hovorkovou, jíž říkáme pracovně Pipeda. Je šikovná, ale hlavně trpělivá a všechny naše přání s trpělivostí vždy vyplnila. Když už práce na návrhu letáku byla skoro hotová, vždy jsme si vymysleli něco nového, a paní grafička nám to změnila. I cena byla přiměřená. Takže doporučujeme a jestli chcete vědět více nebo se na leták podívat, zavolejte mi.

Jana Kameníčková

provozovatelka e-shopu Otěhotnět.cz
www.otehotnet.cz ~ info@otehotnet.cz ~ 605 475 149
Dobrý poměr výkon/cena, rychlá práce/reakce/odezvy. Pro-klientský přístup k práci (až je to neobvyklé na české poměry). Má zajímavé nápady. Spolupracovali jsme s mnoha českými a zahraničními grafiky a Markéta patří k těm nejlepším.

Alexander Vlk

vzdělávací agentura
Díky grafičce Markétě Hovorkové mají konečně naše prezentace o fair trade nejen zajímavý obsah, ale i hezkou profesionální podobu. Oceňuji, že se Markéta při zpracování detailně zajímala o obsah materiálu, aby ho svou grafikou podpořila, hledala souvislosti a sledovala naše jiné firemní materiály, takže nakonec citlivě spojila prvky z naší stávající firemní grafiky se svými osobitými návrhy. Přispěla nám i řadou dalších postřehů a užitečných nápadů. Spolupráce s ní je příjemná, nic není problém, domluvené platí, výsledek je super. Co víc si přát? :-)

Katka Chejlavová

marketing fair trade výrobků
www.mikokava.cz ~ 725 045 219
Všem mohu doporučit spolupráci s Markétou Hovorkovou, která mi navrhovala podle mých přání webové stránky, pozvánky, plakáty a jako bonus přinášela nové nápady a doporučení. Velmi si cením i toho, že slova „nejde“ a „není možné“ Markéta nezná a vždy hledá další řešení, a to vše v termínech, které jsme domluvily. Děkuji za spolupráci!

Zdena Skálová

skalovazdena@seznam.cz
Chtěla bych paní Markétě velice poděkovat za krásnou grafiku, kterou pro nás vytvořila. Spolupráce byla velmi příjemná a milá. Paní grafička se naší zakázce pečlivě věnovala a každé přání se snažila zohlednit v dalším návrhu. Vždy mi ochotně poradila a vyhověla. Doporučuji!

Olga Valieva

www.cosmo.cz
Markéta vysoce předčila moje očekávání, když vytvořila leták pro psí útulek. Měla jsem určitou představu, pak přišla Markéta a vytvořila něco tisíckrát lepšího. Navíc všechno dobrovolně. Milá komunikace už byla jen třešničkou na dortu. Doporučuji!

Barbora Aydin

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS