Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Paráčková

Mgr. Markéta Paráčková

copywriterka a projektová manažerka se zaměřením na HR marketing a employer branding

Mgr. Markéta Paráčková

Pomocí textů, chytrého marketingu a brandingu pomáhám firmám budovat dobrou pověst zaměstnavatele a získávat do jejich společností ty správné talenty – soustředím se hlavně na cílovou skupinu od 18 do 30 let, ale umím pracovat i s jakoukoliv jinou.

Jako copywriterka a specialistka komerčního obsahu se zároveň postarám o kompletní obsahovou koncepci a zpracování všech vašich textů – pro print i weby, profily na sociálních sítích, dále také texty k videím, direct mailing, články na míru různým platformám a cílovým skupinám, interní i externí magazíny atd. Dokážu psát prakticky o čemkoliv. Podle mě totiž neexistují nezajímavá témata, jen témata špatně zpracovaná.

Vystudovala jsem Žurnalistiku a Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. V mediální a marketingové sféře se pohybuji přes 10 let a mám zkušenosti z plejády různých pozic. Fungovala jsem jako redaktorka, korektorka, editorka, šéfeditorka a šéfredaktorka, dále jako copywriterka, specialistka komerčního obsahu, manažerka sociálních médií, PPC specialistka i PR a marketingová manažerka.

Vzhledem ke své dlouhodobé práci s tzv. Mileniály a Generací Z jsem schopná vám s těmito cílovými skupinami také poradit, máte-li zájem je účinně oslovit – na co reagují, co je zajímá, co naopak nefunguje atd.

Všechny své služby nabízím v češtině i v angličtině (na úrovni rodilého mluvčího).

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celá ČR; na dálku celý svět

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

 • Časopis Studenta – šéfredaktorka nejčtenějšího kariérního a lifestylového časopisu pro vysokoškolské studenty v Česku.
  • Pod mým vedením vyšlo celkem 18 vydání; online k prolistování č. 45 (říjen 2015) až č. 62 (květen 2018).
  • Také jsem navrhovala a zpracovávala komerční texty pro různé klienty (srpen 2015–dodnes).
 • Klinika Mediestetik – PR & Marketing Manager mezinárodní kliniky estetické medicíny a stomatologie.
  • Připravovala jsem veškeré PR a marketingové výstupy kliniky v médiích (lifestyleové časopisy a weby) v letech 2014–2015.
  • Připravila jsem také kompletní textaci webu www.mediest.cz v češtině a angličtině.
  • Zpracovala jsem obsahovou koncepci a texty firemního magazínu pro klienty Šifra mládí/Youth Code. První vydání pouze česky, zbylá čtyři česky i anglicky; online k prolistování: Šifra mládí 1, Youth Code 2, Šifra mládí 3, Šifra mládí 4, Šifra mládí 5.

Kontaktní informace

Email:mar.parackova@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn marketa-parackova-81308434
Účet:8416274001 / 5500 (Raiffeisen)
:88138321

Doporučení z první ruky

PhDr. Eva Kupcová
S Markétou Paráčkovou spolupracuji již několik let. Nejprve jsem byla součástí jejího týmu v magazínu Studenta a podílela jsem se na tvorbě jejího obsahu, a to poté i z pozice PR partnera, který Markétě nabízel obsahová témata externě. V obou případech musím říct, že její přístup k obsahu je neotřelý a snaží se na věci vždy dívat z nového úhlu, zajímavého pro cílovou skupinu, která se v případě studentů neustále mění. Snažila se vždy vyjít mým potřebám, ať už jako svého redaktora, anebo partnera, nebála se ale ani střízlivě odmítnout cokoli, co nezapadlo do konceptu. Povedly se nám obsahově i graficky moc pěkné rozhovory, v kterých mě Markéta stejně jako celý svůj tým podporovala. I organizačně jsem nikdy neměla pocit, že by mi cokoli chybělo.
PR konzultantka

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS