Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Paráčková

Mgr. Markéta Paráčková

copywriterka a projektová manažerka se zaměřením na HR marketing a employer branding

Mgr. Markéta Paráčková

Pomocí textů, chytrého marketingu a brandingu pomáhám firmám budovat dobrou pověst zaměstnavatele a získávat do jejich společností ty správné talenty – soustředím se hlavně na cílovou skupinu od 15 do 35 let, ale umím pracovat i s jakoukoliv jinou.

Jako copywriterka a specialistka komerčního obsahu se zároveň postarám o kompletní obsahovou koncepci a zpracování všech vašich textů – pro print i weby, profily na sociálních sítích, dále také texty k videím, direct mailing, články na míru různým platformám a cílovým skupinám, interní i externí magazíny, e-booky atd. Dokážu psát prakticky o čemkoliv. Podle mě totiž neexistují nezajímavá témata.

Vystudovala jsem Žurnalistiku a Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. V mediální a marketingové sféře se pohybuji už skoro 15 let a zkušenosti mám z plejády různých pozic. Fungovala jsem jako redaktorka, korektorka, editorka, šéfeditorka a šéfredaktorka, dále jako copywriterka, specialistka komerčního obsahu, manažerka sociálních médií, PPC specialistka i PR a marketingová manažerka.

Vzhledem ke své dlouhodobé práci s tzv. Mileniály a Generací Z jsem schopná vám s těmito cílovými skupinami také poradit, máte-li zájem je účinně oslovit – na co reagují, co je zajímá, co naopak nefunguje atd.

Všechny své služby nabízím v češtině i v angličtině (na úrovni rodilého mluvčího).

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celá ČR; na dálku celý svět

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

  • Pracovna Aktuálně.cz, specialistka komerčního obsahu a copywriterka – na starosti mám tvorbu komerčních textů různých témat a zaměření, především pak ale tvorbu speciálních projektů např. tematických HR marketingových speciálů jako Jak technologie mění dopravu.
  • Outsourcing marketingu B-effective.cz, marketingová specialistka – pro klienty zajišťuji zejména správu sociálních sítí včetně PPC kampaní a dále také různě zaměřený copywriting (např. textace těchto webů: Hronovský s.r.o., Penzion Dvojka).
  • Časopis Pauza, šéfredaktorka/projektová manažerka inspirativního časopisu pro maturanty – zaštiťuji fungování projektu zejména z redakčního pohledu a vzdělávám a rozvíjím mladý kreativní tým (archiv vydání).
  • Časopis Studenta, šéfredaktorka nejčtenějšího kariérního a lifestylového časopisu pro vysokoškolské studenty v Česku:
    • Pod mým vedením vyšlo celkem 18 vydání; online k prolistování č. 45č. 62.
    • Navrhovala a zpracovávala jsem také komerční texty pro různé klienty z celé řady odvětví – automotive, banking, telekomunikace, služby, technologie, výroba atd.

Kontaktní informace

Email:mar.parackova@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn marketa-parackova-81308434
Účet:8416274001 / 5500 (Raiffeisen)
:88138321

Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Rumpala
S Markétou jsme se potkaly na projektu Časopisu Pauza, který vede jakožto šéfredaktorka redakce. Má perfektní přístup k práci, inovativní nápady i jasnou představu o cíli. Je na ní spolehnutí, pracuje vždy v přesně daných termínech. Dá se na ni spolehnout nejen jako na součást týmu, ale i jako na vedení. Dává podnětné zpětné vazby, rychle komunikuje a skvěle vede tým.
copywriterka se specializací na sociální média

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS