Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Paráčková

Mgr. Markéta Paráčková

copywriterka a projektová manažerka se zaměřením na HR marketing a employer branding

Mgr. Markéta Paráčková

Pomocí textů, chytrého marketingu a brandingu pomáhám firmám budovat dobrou pověst zaměstnavatele a získávat do jejich společností ty správné talenty – soustředím se hlavně na cílovou skupinu od 18 do 30 let, ale umím pracovat i s jakoukoliv jinou.

Jako copywriterka a specialistka komerčního obsahu se zároveň postarám o kompletní obsahovou koncepci a zpracování všech vašich textů – pro print i weby, profily na sociálních sítích, dále také texty k videím, direct mailing, články na míru různým platformám a cílovým skupinám, interní i externí magazíny atd. Dokážu psát prakticky o čemkoliv. Podle mě totiž neexistují nezajímavá témata, jen témata špatně zpracovaná.

Vystudovala jsem Žurnalistiku a Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. V mediální a marketingové sféře se pohybuji přes 10 let a mám zkušenosti z plejády různých pozic. Fungovala jsem jako redaktorka, korektorka, editorka, šéfeditorka a šéfredaktorka, dále jako copywriterka, specialistka komerčního obsahu, manažerka sociálních médií, PPC specialistka i PR a marketingová manažerka.

Vzhledem ke své dlouhodobé práci s tzv. Mileniály a Generací Z jsem schopná vám s těmito cílovými skupinami také poradit, máte-li zájem je účinně oslovit – na co reagují, co je zajímá, co naopak nefunguje atd.

Všechny své služby nabízím v češtině i v angličtině (na úrovni rodilého mluvčího).

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celá ČR; na dálku celý svět

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

 • Časopis Studenta – šéfredaktorka nejčtenějšího kariérního a lifestylového časopisu pro vysokoškolské studenty v Česku.
  • Pod mým vedením vyšlo celkem 18 vydání; online k prolistování č. 45 (říjen 2015) až č. 62 (květen 2018).
  • Také jsem navrhovala a zpracovávala komerční texty pro různé klienty (srpen 2015–dodnes).
 • Klinika Mediestetik – PR & Marketing Manager mezinárodní kliniky estetické medicíny a stomatologie.
  • Připravovala jsem veškeré PR a marketingové výstupy kliniky v médiích (lifestyleové časopisy a weby) v letech 2014–2015.
  • Připravila jsem také kompletní textaci webu www.mediest.cz v češtině a angličtině.
  • Zpracovala jsem obsahovou koncepci a texty firemního magazínu pro klienty Šifra mládí/Youth Code. První vydání pouze česky, zbylá čtyři česky i anglicky; online k prolistování: Šifra mládí 1, Youth Code 2, Šifra mládí 3, Šifra mládí 4, Šifra mládí 5.

Kontaktní informace

Email:mar.parackova@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn marketa-parackova-81308434
Účet:8416274001 / 5500 (Raiffeisen)
:88138321

Doporučení z první ruky

Michael Petrus
Markétu jsem poznal jako profesionálku, která rozumí své práci a je otevřená nápadům. Není dnes standardem, že by lidé o projektech vždy přemýšleli komplexně. Opakem tomu je u Markéty, které neunikne zdánlivě nepodstatná chyba či nedostatek. Oceňuji čistou a jasnou komunikaci, která nedá prostor pro domněnky v tom, co se má dít a jakým způsobem. Ctít svůj tým a spolupracovníky je pro ni samozřejmostí, a proto ji bez váhání doporučuji pro vedení týmu, začlenění do něj nebo jako kvalitní externí kolegyni.
ilustrátor, art director a konzultant

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS