Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Markéta Rakusová > Ukázky práce > Dětský pokoj pro školáka Vojtu – vizualizace návrhu a designu interiéru

Dětský pokoj pro školáka Vojtu – vizualizace návrhu a designu interiéru

Pokoj pro 6letého kluka. V rámci návrhu je vzhled a celkový dekor pokoje přizpůsoben současným zájmům – auta (Ferrari a z něj vyplývající červená barva). V pozdějším věku lze pokoj jednoduše proměnit.

Zobrazuji položku č. 29 z celkem 41 položek v této galerii:

Dětský pokoj pro školáka Vojtu – vizualizace návrhu a designu interiéru
« Předcházející Dětský pokoj pro školáka Vojtu, návrh a design interiéru  (zobrazit v plné velikosti)Dětský pokoj pro školáka Vojtu, návrh a design interiéru  (zobrazit v plné velikosti)Dětský pokoj pro školáka Vojtu – vizualizace návrhu a designu interiéru  (náhled aktuálně zobrazené položky)Jídelna a obývací pokoj | interiérový design  (zobrazit v plné velikosti)Jídelna a obývací pokoj | interiérový design  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Markéta Rakusová

Ing. Markéta Rakusová

interiérová designérka — Interiérový design bytů i komerčních prostor. Interiéry, ve kterých se příjemně žije a do kterých se budete rádi vracet. 3D vizualizace, asistovaný nákup, autorský dozor, změny interiéru, home staging, dekorace akcí. Odborné vzdělání a praxe.
Status: k vašim službám
Mobil: 728 889 329 ~ Email: marketa@rakusova.cz ~ Web: www.rakusova.cz
Místo: Třanovice (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Ing. Markéta Rakusová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS