Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Markéta Šetinová

Markéta Šetinová

konzultantka a terapeutka se zaměřením na lásku a partnerské vztahy

Markéta Šetinová
Markéta Šetinová - logo

Formou konzultací a terapie vám pomohu zorientovat se ve vaší životní situaci nebo partnerském vztahu a posunout se směrem k větší spokojenosti.

Jako socioložka se věnuji partnerským vztahům, ať už jsou to nové trendy v seznamování, faktory ovlivňující partnerskou spokojenost nebo dopady rozpadu vztahu. Používám současné vědecké poznatky ze sociologie a psychologie a terapeutickou metodu zaměřenou na řešení.

Specializuji se na tato vztahová témata:

  • neúspěchy v navazování vztahů
  • dating koučink – průvodce hledáním partnera/partnerky krok za krokem
  • seznamování přes internet – jak se zorientovat v seznamkách, co čekat a jak najít toho pravého
  • první vztahy
  • nedůvěra v sebe sama a dopad na vztah
  • pochybnosti o vztahu a partnerovi/partnerce
  • spokojenost ve vztahu a jak ji zvýšit
  • konflikty ve vztahu
  • vyrovnávání se s nevěrou
  • rozpad vztahu a jak ho zvládat

Jednorázové poradenství či dlouhodobá terapie probíhají osobně v Praze. Jedna konzultace trvá 55 minut a její cena je 600 Kč. V závislosti od situace lze využít Skype.

Vystudovala jsem sociologii na Univerzitě v Oxfordu. Během studia jsem se zabývala sociální psychologií a pracovala jako mentorka pro mladé lidi ze znevýhodněných podmínek. Nyní se věnuji především partnerským vztahům, na které zároveň orientuji svůj doktorský výzkum při Univerzitě Karlově. Vedu workshopy o lásce a vztazích pro mladé lidi, píši blog o online seznamování Moderní láska a tematické články do médií. V současné době jsem v systemickém psychoterapeutickém výcviku zaměřeném na řešení vedeném MUDr. Františkem Matuškou a akreditovaném Českou lékařskou společností.

Fotogalerie:

Workshop o seznamování přes internet pro konferenci Rise & Shine

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Markéta Šetinová
Za skalkou 769/15
Praha 4
147 00
Mobil:608 512 203
Email:marketa.setinova@gmail.com
Web:marketasetinova.cz
Facebook:Facebook modernilaska
Twitter:Twitter modernilaska
:04648366

Doporučení z první ruky

Konzultace byla vedena v příjemné atmosféře a naplnila moje očekávání. Získal jsem přehled o situaci na seznamkovém trhu a dostal jsem nějaké tipy co lze a nelze při online seznamování očekávat, na co se připravit a co brát s nadhledem. Přišlo mi dobré, že pokud má člověk zájem, může dostat od lektorky trochu vědečtější přístup, tzn. informace podložené statistikami, jaké jsou trendy apod. Na všechny otázky jsem dostal odpovědi. Bylo moc fajn si o tomto tématu popovídat s někým, kdo ví, o čem mluví. Oceňuji také nabídku zůstat v kontaktu a zájem o moje konkrétní zkušenosti.
Ondřej Vodička

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS